Ляшенко Вячеслав

Ляшенко Вячеслав

Вік
62
Київська
Київ
Біографія

Почав працювати в Інституті економіки промисловості (ІЕП) НАН України після закінчення Донецького державного університету по спеціальності «економічна кібернетика» з серпня 1978 року на посаді інженера.

З листопада 1978 по травень 1980 р. проходив дійсну військову службу рядового та сержантського складу.  У серпні 1980 р. повернувся у відділ проблем управління виробництвом на посаду економіста. З 1981 по 1985 рр. навчався в аспірантурі ІЕП НАН України без відриву від виробництва, водночас працював молодшим науковим (1983-1988) та науковим (1988-1990) співробітником ІЕП НАН України. У 1989 році захистив кандидатську дисертацію з проблем розвитку організаційних структур виробничих об’єднань у промисловості України за спеціальністю 08.00.05 – Економіка, організація управління та планування народного господарства.

З 1990 по 1997 роки працював старшим науковим співробітником, з 1997 по 1999 роки – завідувач сектору оргструктур ринкової економіки інституту. У 1994 році присвоєно звання старшого наукового співробітника за спеціальністю «Економіка, планування та організація управління народним господарством», а у 2004 – доцента по кафедрі менеджменту.

У 1999 – 2002 роках навчався в докторантурі ІЕП НАН України. У 2008 році  успішно захистив докторську дисертацію з проблем регуляторної політики в сфері малого підприємництва, а у 2014 р. отримав звання професора за спеціальністю 08.00.03 – економіка та організація управління національним господарством.

З 2007 року і по теперішній час В.І.Ляшенко працює на посаді завідувача відділу проблем регуляторної політики та розвитку підприємництва  Інституту економіки промисловості НАН України.

Посилання на повний текст резюме.

Освіта
Ідея змін

Мета

Програма інтеграції України до європейських науково-освітніх  просторів в межах транскордонних регіональних інноваційних систем

Сучасний етап еволюції світового господарства характеризується активізацією процесу локалізації інноваційної діяльності, а саме: концентрацією її в окремих національних регіонах, містах, локальних утвореннях. Підписанням Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Україна продемонструвала прагнення побудувати зрілу демократичну державу, реформувати інститути, які не лише дозволять людям вільно обрати професію, яка найліпшим чином відповідатиме їх таланту, а ще й надасть їм рівні можливості оволодіти нею та самореалізуватися.

За таких умов формування «Європи різних швидкостей» роль драйвера, яку виконували для післявоєнної «старої Європи» Франція та Німеччина, можуть взяти на себе Польща та Україна, щоб використати те «віконце можливостей» яке відкриває перехід від 5-ї до 6-ї «довгої хвилі» Кондратьєва. Відповідний приклад використання такого «вікна можливостей» продемонстрували «нові індустріальні» країни Південно-Східної Азії, ставши при переході від 4-ї до 5-ї «довгої хвилі Кондратьєва» так званими «Азійськими тиграми».

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:46

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Кравченко Сергей Иванович

чт, 05/17/2018 - 08:19

Вячеслав Иванович, так держать! Мы с Вами!

Ляшенко Вячеслав Іванович

У відповідь до від

пт, 05/18/2018 - 12:20

Щиро Дякую!!

Жду дальнейшей поддержки от нашего общего электората!!

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:58

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Живко Зінаїда Богданівна

нд, 05/27/2018 - 19:00

На таких особистостях, як В'ячеслав Іванович Ляшенко, тримається наука. Ми віримо у вас!

Ляшенко Вячеслав Іванович

пн, 05/28/2018 - 13:05

ЩИРО ДЯКУЮ!

рАЗОМ НАС НЕ ПОДОЛАТИ!!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада