Макарчук

Макарчук Максим

Вік
30
Хмельницька
Хмельницький
Біографія

Голова ОСББ, менеджер-консультант. Довгий час займається діяльністю, пов’язаною з постійним спілкуванням з людьми, організацією їх діяльності та задоволенням їх потреб.

Освіта
2005 - 2010р. — Хмельницький національний університет, інститут механіки та Інформатики. Спеціальність: обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування, спеціаліст.


Досвід роботи
Квітень 2013р. – Жовтень 2009р. — різні види діяльності по спеціальності «оператор стьобально-вишивального комбайну на програмному забезпечені» , «інженер-механік у боулінг-клубі»

Вересень 2015р. – Квітень 2013р. — приватний підприємець (торгівля парфумерною продукцією). 

Грудень 2017 по теперішній час — голова ОСББ «Резиденція».
Вересень 2015 по теперішній час — менеджер салону меблів


Іноземні мови
Англійська, польська мови – загальні знання

Правоохоронна система
Ідея змін

Моя програма полягає в організації саме контролю різних видів дяльності влади. Та організація консультування населення про їхні права та обов'язки у всіх сферах, для полегшення їхньої життєдіяльності.

Посилання на повну програмну мету.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:11

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:10

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада