Фото Макарець

Макарець Василь

Вік
57
Житомирська
с.Красносілка Чуднівського району
Біографія

Голова громадської організації «Маніфест Чуднівського громадського об’єднання «Майдан».

Освіта

У 1982 році закінчив навчання на факультеті механізації Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту. У 2007 році закінчив навчання на політологічному відділенні філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 

В Інституті філософії мною напрацьована нова філософська концепція «Засади сферної філософії як постмодерної». Окремі частини цієї концепції під назвами «Всесвітньо-історичний процес як сферний», «Від холономного до сферного підходу в аналізі соціально-політичних процесів» та «Сферна вартість» у 2002-2003 роках були опубліковані у філософському альманаху «Мультиверсум», який видавався в Інституті.

Трудова діяльність

1982 - 1985 рр. - головний інженер колгоспу. 

1985 - 2006 рр. - голова Красносільської сільської ради.

2006 р. - дотепер - керівник фермерського господарства. 

Два скликання обирався депутатом районної ради. 

Освіта
Державне управління
Ідея змін

Програма «Маніфест до України»

Завдання

Просвітницькими засобами сприяти моральному удосконаленню українців, а відтак суспільної моралі в цілому. 

Ціль

Мій посильний вклад (серед інших) для цілковитої перемоги Революції Гідності. Ідея полягає в тому, що удосконалення суспільної моралі має бути постійним та передувати усім іншим реформам у державі або щонайменше не відставати, інакше економічні та соціальні реформи будуть приречені на невдачу (що має місце до Революції Гідності та певною мірою спостерігаємо і тепер) і Україна не стане успішною.

Досягнення мети передбачається подачею інформації пізнавального змісту у вигляді тексту Програми,в ідеалі, в кожне домогосподарство, у кожну українську сім’ю. Для цього потрібні активісти, засоби і кошти. Цій меті і підпорядковане моє бажання взяти участь у проекті «Нові лідери». 

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:37

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада