аікпу

Макарюк Андрій

Вік
41
Житомирська
Житомир
Біографія

Освіта вища технічна. Працював (пока вчився) на базарі, потім на заводі, потім менеджером, потім на себе. Сьогодні працюю на себе, маю фірму зі штатом 12 людей. Усі при роботі, при зарплатні.

 

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета:

  1. Ніяких глобальних змін у бюрократичній сфері не проводити: чиновники занадто багато мають влади, і здатні захоронити будь-яку реформу. Нехай Бог їх судить.
  2. Треба створити локальні, підконтрольні державі підприємства, на яких працюватимуть люди із заробітною платнею близько 1000 у.о. Згідно із договором, на руки людина має отримувати близько 300 у.о, близько 100 у.о - ціна за гуртожиток, а все інше - у фонд будівництва житла для працівників. Дуже актуально під такий проект було би створити (не мости, як у Рузвельта) мережу станцій із видобутку біогазу. Ця технологія прорахована, відпрацьована й велосипедів вигадувати не треба. Основна мета проекту - не продукт, а надання людям достойного заробітку.
  3. Треба визнати, що країна наша енергозалежна, і цим фактором маніпулюють не тільки зовнішні опоненти, а й наші чиновники. Вкрай необхідно розробити державний проект підприємства із випуску електромобілів ГОСПОДАРСЬКОГО призначення. Виготовляти недорогі акумулятори під них та освоїти нескладну технологію сучасних електроприводів. Так, це дорого, довго, важко. Але приватними коштами цього не створити, тому що проект не вигідний багатьом впливовим особам.
  4. Хотілося б знизити комунальні тарифи, але все, що робиться, все на краще. Нехай будуть високими, але для людей, які проживають на площі, більшій за 30м.кв. на одну людину. І я не вірю, що у 21-му столітті технічно неможливо створити базу, здатну це контролювати. Можна розробити не обкладений податками мінімум житлової площі, наприклад, такий: 30м.кв. у міський смузі (без землі) і 40м. кв у заміській смузі +6 соток землі.
  5. Медицина - тільки платна, страхова. Якщо людина не здатна оплатити страховку, оплату має проводити "Червоний хрест". На "Червоний хрест" також мають перераховуватись кошти від «розкуркулених» чиновників. Добровільні внески до цього фонду будуть дорівнюватися до сплати податків.
  6. Усі виборчі процеси у країні мають проходити пропорційно до кількості сплачених людиною податків. Таким чином, ледар, злодій матиме лише один голос, а думка платника податків матиме еквівалент 1000, а то й більше голосів.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:56

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада