Моя програмна мета: створення INtHub (Intercultural Hub), простору розмаїття культур та націй, на якому відбувається подолання невидимого, але відчутного бар’єру між національними меншинами України та пояснення базових прав людини не через книжкову освіту, а шляхом експериментів, творчості та ігор. На території INtHub кожна людина, незалежно від походження та соціального статусу, може поділитися красою своєї культури: кухнею, витворами мистецтва, історією тощо.
Цей проект спрямований на виховання так необхідних Україні людей, які не мають обмежень в спілкуванні та прийнятті різноманіття світоглядів. Людей, які однаково чудово почувають себе в спільноті Лондона, Нью- Йорка та Лівану. Людей, які не замислюються над кольором шкіри співрозмовника. Людей, для яких мова - єдина, як і єдиний світ.
Місцезнаходження: перший Хаб має з’явитись у столиці. Але однією із цілей INtHub буде виховання нових лідерів, які б змогли продовжити розбудову системи Інтерхабів і в інших великих центрах України.
Дата відкриття: у залежності від фінансування. Але ми сподіваємось відкрити перший Interhub вже у лютому 2019 року.
Термін відкриття: Interhub: 6 місяців.
На якому етапі розвиток проекту: проект наразі знаходиться на етапі дослідження роботи вдалих схожих проектів та збору команди. Ми вже дослідили подібні ініціативи у Франції та Ізраїлі.
Фінансування вартість проекту включає в себе:
- аренда або купівля приміщення;
- проведення відповідного ремонту;
- заробітна плата для вихованців, викладачів;
- розробка програми із залученням міжнародного досвіду;
- утримання будівлі.
INtHub ідеально підходить під проект «Нова Українська Школа», який розроблений Міністерством освіти України, отже ми розраховуємо на їхню підтримку.
Також у розвитку подібних проектів зацікавлені такі інституції як ЮНІСЕФ, Європейський парламент, Human Rights Council та інші.
Маркетингова основа громадської зацікавленості
Соціальні мережі і листи до шкіл, в університети, до депутатів, до посольств, консульств, до громадських організацій, що спрямовані на зміну ситуації в країні Форум по ксенофобії.
Кінцева мета: скорочення соціальної дистанції та подолання ксенофобії в Україні.
Посилання на презентацію: https://prezi.com/view/N6Bmyx5Ggb7JzTAsLneM/