в

Мамрич Олександр

Вік
39
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта

1997-2002рр. - український Морський державний університет ім. Адмірала Макарова, спеціальність «Суднові Енергетичні Установки».

2003-2006рр. - Національний технічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій».

2014-2017рр. - Дніпропетровський регіональный інститут Національної академії державного управління при Президенті України.

Досвід роботи

Від 02.11.16 – національний менеджер, ДП "Жилком".

01.11.2015 – 01.11.16 – директор та співзасновник ТОВ «АМТТ Інжиніринг». Компанія займаєтся інноваціями у сфері енергоефективності будівель. 

01.03.2012 – 24.10.2015 –  засновник і директор ТОВ «Союзкомплект».

26.10.2009 – 29.02.2012  – очільник комерційного відділу корпорації «Союз» (фактично: директор Дніпропетровської філії).

08.12.06 - 01.10.2009  – комерційний директор концерну «Союз Енерго» Новомосковська (Дніпропетровскої область). 

01.07.05 – 10.07.06  – директор Одеської філії СП «Вітмарк-Україна».

01.01.04 –01.03.05 – регіональный менеджер, національний менеджер (з 1.08.04) торгового дому «Родич».

Сертифікати із бізнес-тренінгів

1. «Формування команди, ефективні стилі управління та мотивація працівників».

2. «Навички менеджера».

3. «Проведення переговорів із VIP-клієнтами».

4. «Проведення зборів та презентацій».

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Постановка проблеми

Сьогодні Україна майже дійшла до стану дефолту. Корупція у країні сягнула максимального рівня, економіка стає тільки гірше, а чинний уряд і політична верхівка піклуються тільки про власні статки.

Програмна мета

Країні потрібні не примарні реформи, а загальна модернізація. Історія має багато прикладів, коли за короткий термін країни виходили із кризи, але перезавантаження було повним. Я маю на увазі, що «зуб не можна вилікувати наполовину». Боротьба з корупцією не може бути частковою, вона повинна бути тотальною.

Пропозиції

1. Найсильнішим ударом по корупції буде зміна податкового кодексу. За модель для змін потрібно взяти найвдалішу визнану систему оподаткування у світі, а саме Естонську. Вона проста, тому залишає найменше шляхів для корупційних схем.

2. Кількість чиновників. Потрібно змінити та максимально спростити систему державного управління, зараз ми використуваємо спадок СРСР, де велика доля бюджету країни йде на утримання армії чиновників. Як приклад, пропонував би систему врядування Данії, де невеличким містом, де населення до 50 тис., керують обраний мер та 6 помічників. В Україні ж їх на таке містечко — приблизно 150. Таким чином, в країні збільшиться кількість працівників аграрних, робочих та більш корисних спеціальностей.

3. Олігархат. В Україні не працює антимонопольний комітет. Саме тому населення переплачує за електроенергію, власний газ, мобільний зв'язок та будь-які товари. Надприбутки із яких залишаються у кишенях олігархів. Так само і з ринком праці: ніхто не платитиме зарплатню належним чином, коли немає рівної конкуренції на цьому ринку.

4. Антикорупційний орган повинен бути максимально незалежним та прозорим. Найкращий нагляд за його роботою завжди здійснювала спільнота. Люстрація повинна мати просту формулу: придбане майно повинно відповідати офіційній зарплатні. І саме у спільноти повинні бути права відкликання депутата або високопосадовця за спрощеною процедурою.

5. Економіка. Чинний уряд ставить собі план зростання економіки 2% за рік. Це просто шкідливо для країни у стані занепаду. Це означає, що уряд навіть і не планує щось модернізувати, а лише вижимати залишки із того, що є. Доки в Україні працюватиме така система, ситуація буде лише погіршуватися. Змінити її потрібно радикально. Україні потрібен інший план заходів зростання економіки: завищений не менше, ніж удвічі.

6. Гроші. Черговий транш від МВФ не врятує країну, його розкрадуть, як і попередні. Тому потрібен закон, який поверне гроші олігархів та найбільш відомих корупціонерів у бюджет, це також дуже ефективний спосіб боротьби з корупцією.

7. Вибори. Систему виборів потрібно змінити за принципом відкритих списків, щоб виключити можливість олігархів скуповувати голоси та фальсифікувати результати. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:11

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада