1991-1994 рр. - Херсонський кооперативний технікум. Спеціальність: організація кооперативної торгівлі та товарознавство товарів народного споживання. Кваліфікація: товарознавець-організатор.
1996-1998 і 2009-2011 - декретна відпустка по догляду за дитиною;
Із 01.08.12 – голова правління ОСББ «Мелітопольська, 184»;
2013 – 2015 - член міськвиконкому, заступник керівника громадської Ради;
Із 11.04.2015 – голова правління ОСББ «Мелітопольська 182»;
Із 2016 р. – голова правління АОСББ «Спільна справа» - управитель шістьох багатоквартирних будинків;
Із 2017 р. - голова правління громадської спілки «ОСББ Каховка»;
Із 2017 р. – студентка 3 курсу Київського Національного університету будівництва та архітектури. Спеціальність менеджмент. Закінчила «відмінно»;
2018 р. – студентка четвертого курсу Київського Національного університету будівництва та архітектури. Спеціальність менеджмент.
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін
Проект « Добробут власними руками»
Реформування економіки України та її інтеграційна стратегія роблять надзвичайно важливим завданням удосконалення управління регіональним розвитком. Цей процес потребує радикальних змін у системі управління, формування якісно нових відносин між державою, регіонами та населенням і має на меті підвищення його життєвого рівня.
Та якщо задоволення попиту у промислових і продовольчих товарах залежить від ефективності функціонування економічного механізму держави в цілому, то створення необхідних умов для життєдіяльності населення значною мірою визначається якістю роботи житлово-комунального господарства (ЖКГ).
Досягнення рівня розвитку цієї галузі, при якому б задовольнялись різнопланові потреби користувачів послуг, вимагає розробки науково обґрунтованих методів управління. Це завдання може бути вирішене через застосування цільового програмного управління як на рівні країни в цілому, регіону (області), так і окремого міста.
Ряд важливих питань удосконалення управління житлово-комунальним господарством достатньо глибоко опрацьовано, але багато з них ще потребує розв'язання.
Програмною метою є:
розробка науково-методичних основ та практичних питань програмного управління розвитком житлово-комунального господарства;
визначення економічної сутності та структурних складових житлово-комунального господарства;
виявлення закономірностей, наукових принципів та компонентного складу житлово-комунального господарства;
розробка методичних засад аналізу розвитку житлово-комунального господарства;
опрацювання науково-методичних засад формування програми розвитку житлово-комунального господарства міста та розробка основних прогнозних показників забезпеченості населення послугами ЖКГ.
Зважаючи на необхідність максимально повного задоволення потреб населення, у тому числі - у житлово-комунальних послугах, особливу увагу необхідно приділяти теоретичним питанням формування та розвитку ЖКГ, зокрема удосконаленню понятійного апарату.
Під програмою розвитку житлово-комунального господарства міста пропоную розуміти комплекс соціально-економічних, виробничих, науково-дослідних, організаційних заходів, які орієнтовані на розвиток окремих галузей для задоволення потреб фізичних і юридичних осіб у приміщеннях (житлових і нежитлових) та комунальних послугах. Глобальна мета програми розвитку ЖКГ включає ряд цілей, які взаємопов'язані та разом спрямовані на реалізацію головної мети, що свідчить про необхідність і можливість надання послуг як в одиночному асортименті, так і у наборі.
Настав час змін, суспільство готове долучитися до них за умови наявності лідера з безперечною репутацією. Коли люди довіряють тому, хто веде їх новим шляхом, то вони отримують позитивний результат. Змінюючи свідомість населення особистим прикладом та працею, яка приносить користь великій кількості людей, ми можемо змінити країну.