Мазняк Захар

Мазняк Захар

Харківська
Харків
Біографія

У 2000 р. закінчив Харківський державний університет харчування та торгівлі за фахом обладнання переробних і харчових виробництв.

Працюю у Харківському державному університеті харчування та торгівлі викладачем.

Посилання на повне резюме.

Екологія
Ідея змін

Програмна мета – Екологічна Україна за світовими нормами.

5 основних елементів екології держави: Вода, Повітря, Земля, Чиста енергія, Людина.

Покрокова реалізація проекту:

1. Створення експертних рад (до 5 осіб в одній експертній раді), що складаються виключно із практикуючих професіоналів за напрямками.
2. Залучення інвесторів до експертних рад, наприклад Європейський і Світовий Банк Реконструкції та Розвитку, НЕФКО тощо.
3. Розробка конкретних покрокових програм із взаємодії між експертними радами, державними органами, інвесторами з метою мінімізації впливу бюрократичних процесів.
4. Запровадження реальних норм до викидів, що вимагаються від підприємств комунального господарства та промислових об’єктів.
5. Впровадження перехідного періоду для підприємств комунального господарства та промислових об’єктів щодо впровадження технологій з очищення або переробки викидів.
6. Залучення передових технологій і устаткування для реалізації проектів.
7. Реальне спрощення системи ввозу устаткування, що використовується під час реалізації технологій очищення або переробки.
8. Імпортозаміщення устаткування, що використовується під час реалізації технологій очищення або переробки.
9. Підтримка локальних компаній, що можуть виконувати функції генерального підрядника.
10. Підтримка українських інженерних компаній, що займаються виробництвом устаткування та розробкою технологій по реалізації екологічних проектів. 

Посилання на повну програмну мету.

Иванов Иван Иваныч

сб, 05/12/2018 - 22:58

Экология это хорошо)))

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:25

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:06

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада