ртюрьп

Медарь Олександр

Київська
Київ
Біографія

Освіта

Навчався у Державному вищому навчальному закладі “Національний транспортний університет ”, спеціальність: економіка підприємства, кваліфікація: Магістр з економіки підприємства.

Досвід роботи

2015 р. – по теперішній час - ТОВ "МЕДІАГРУППА" Рекламне агентство, директор.

2013 р. – 2015 р. - ТОВ "МИДАГРУПП" рекламне агентство, директор.

2013 р. – ТОВ "ЕЛІТІНВЕСТГУП" продаж промислового електрообладнання, директор.

2010 р.- 2013 р. - комунальне підприємство міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) за сумісництвом ТОВ «МАСТЕР-АВІА» - провідний економіст.

2008 р.- 2007 р. - ЧП "ДКС" поліграфічна фірма, менеджер.

2004 - 2006 рр. - ТОВ «АВИАЛЬ +» рекламне агентство, поліграфія, менеджер.

Посилання на повне резюме.

Соціальний захист
Ідея змін

Земля народу!

Ціль: допомогти звичайним громадянам отримати безкоштовну земельну ділянку.

Проблема: формально земельну ділянку можна отримати в будь-якій точці України
незалежно від місця реєстрації.
Багато громадян не знають про своє право та можливість отримати безкоштовні земельні ділянки. Вони бояться діяти не маючи юридичної та психологічної підтримки.

Бояться зіткнутися з процвітаючими багато років, які стали глухою стіною, корупцією та бюрократією.
(Але на ділі, успіх даного заходу не в останню чергу буде залежати від вибору місця розташування земельної ділянки. У Київській області, зі зрозумілих причин, а також в Одеській та Херсонській областях, особливо біля моря, отримати землю практично неможливо. При цьому, не дивлячись на високі корупційні ризики і забюрократизованість самої процедури, при наявності запасу терпіння і раціонального підходу отримати свій шматочок безкоштовної землі цілком реально.)

Рішення:

- створення громадської організації, яка буде допомагати отримувати землю громадянам України (особливо звертаючи увагу на громадян літнього та старшого віку);

- створення в медіа просторі простих для сприйняття продуктів, котрі спонукатимуть отриманню потрібної інформації для досягнення мети - отримання земельної ділянки.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:01

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Медарь Олександр Петрович

вт, 05/15/2018 - 17:05

Скинув

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада