1

Мельниченко Михайло

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Освіта

В 2006 році закінчив школу.

2006 – 2010 – Київський національний торгівельно-економічний університет у Києві. Здобув кваліфікацію бакалавра з економіки і підприємництва.

2010 – 2012 – Київський національний торгівельно-економічний університет у Києві. Кваліфікація "магістр". Спеціальність “маркетинг”.

2012 – 2015 – пройшов навчання зі спеціальністі “розробка програмного забезпечення”.

Досвід роботи

Із 2012 р. і по сьогоднішній день - приватний підприємець.

Державне управління
ІТ
Ідея змін

Мета проекту: надання можливості кожному громадянину України брати безпосередню участь у політичному житті держави шляхом надання ресурсу (інструменту впливу), за допомогою якого люди зможуть впливати прямо або опосередковано на діяльність чи бездіяльність можновладців усіх рівнів.

Ідея полягає в тому, щоб:

  • зацікавити можновладців реалізовувати обіцянки, які вони надають під час виборів. А також виконувати сумлінно не тільки свої прямі обов’язки, а й проявляти власну ініціативу щодо втілення як власних ідей для покращення якості життя громадян, так і ініціатив самих громадян;
  • впливати на дії чи бездіяльність чиновників у режимі реального часу, тобто “тут і зараз”, протягом всього періоду перебування чиновника у владі.

Реалізація проекту

За допомогою власних ресурсів. Для подальшого розвитку проекту можливе залучення додаткових ресурсів (розширення команди, залучення інвестиційних коштів тощо).

Обставини задуму

Займаючись підприємницькою діяльністю, систематично зіштовхуючись із протиправними діями та бездіяльністю можновладців різних рівнів (фіскальна служба, правоохоронні органи тощо), я зрозумів, що далеко не всі можновладці професійно відповідають своїм посадам. Саме тому виникла ідея створити інструмент прямого впливу на чиновників у мирний спосіб.

Покрокова реалізація

  • Технічне завдання – 2 дні.
  • Розробка дизайну - 15 днів.
  • Прототипування (зразок) – 15 днів.
  • Вибір технології програмування - 2 дня.
  • Програмування ресурсу – 28 днів.
  • Тестування.
  • Запуск ресурсу у режимі онлайн – 2 дня.

Кінцева мета

Об’єктивна оцінка громадянами України у режимі реального часу діяльності можновладців усіх рівнів, а також визначення професійної відповідності  чиновника посаді, яку він обіймає. 

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:22

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:35

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада