1

Мельнійчук Олександр

Вік
32
Донецька
Покровськ
Біографія

Освіта: Краматорський економіко-гуманітарний інститут, фінанси.

Персональні якості: відповідальність, педантичність, самодисципліна, працездатність, цілеспрямованість, чесність, відкритість, комунікабельність.

Інше: беру активну участь у соціальній та громадській діяльності, КВК, театр.

Державне управління
Ідея змін

Ідея: відродження української нації, гордість – наша зброя.

Мета: виведення на вищий рівень якості життя українського народу і стійкий рейтинг України серед світових держав, шаблон рівня Київської Русі.

Завдання: здійснення всіх нереалізованих проектів, повне очищення всієї вертикалі влади.

Шляхи реалізації: повне позбавлення від олігархічного ладу, обрання єдиного сильного небайдужого нового лідера та управлінця, не схильного до корупції і не зацікавленого у комерційній вигоді, прозорість у управлінні, щотижневий звіт про виконану роботу, успіхи і досягнення.

Терміни: 4 роки.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада