Микитюк

Микитюк Лідія

Вік
44
Чернівецька
Кам'янка
Біографія

Освіта

1991 - 1996 рр. - Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича. Спеціальність: економіст.

Досвід роботи

09.2012 - 07.2015 рр. - приватне підприємство "Формула" - директор. 

07.2010 - 04.2012 рр. - управління економіки Глибоцької районної державної адміністрації, начальник.

03.2009 - 07.2010 рр. - управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації: головний спеціаліст, начальник відділу державних соціальних інспекторів. 

11.2007 - 03.2009 рр. - управління економіки Глибоцької районної державної адміністрації, начальник (тимчасово, на період навчання основного працівника). 

07.2001 - 11.2007 рр. - фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації: головний спеціаліст, начальник відділу бухобліку і звітності - головний бухгалтер, головний спеціаліст (реорганізація).

09.2000 - 07.2001 рр. - Глибоцький територіальний центр по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян, головний бухгалтер. 

Посилання на повне резюме.

Стратегічні
Ідея змін

Об’єднання людей навколо ідеї Євгена Комаровського про кіндерцентричну державу шляхом розповсюдження через ЗМІ  інформації про її основні принципи та задачі

Проблематика

У Україні існує проблема: люди з знаннями, величезним досвідом, прекрасними цінностями не йдуть у владу. Активність населення на виборах падає, недовіра до влади росте. Людям бракує знань про свої права, можливості, звикли підкорятися будь-якому рішенню влади та не брати участі у громадських обговореннях. 
Гроші всьому голова – це те, що вкладають в голови нашим дітям. Відбувається підміна цінностей, у такому середовищі росте молоде покоління нашої держави.
Люди не володіють базовими знаннями із психології, що ускладнює життя їм та оточуючим. Через звичку жити так, як жили дід, прадід, не завжди приходить усвідомлення до людини, що за допомогою нових знань можна змінювати своє життя на краще. 

Завдання

  • сформувати думку виборців про важливість участі у виборах та їх вільного усвідомленого вибору, про важливість активної участі у життєдіяльності громади, країни та про необхідність контролю за діяльністю влади; 
  • залучення людей до участі у тренінгах із основ психології, які допоможуть їм у налагоджуванні стосунків із дітьми, другою половинкою та з оточуючими людьми, а також особистісного зростання, адже зміни у країні треба починати з себе;
  • не допустити розширення кладовища у центрі села Кам’янка. Якщо буде потреба, то у судовому порядку відстояти право громадян села Кам’янка, які входять у 300 м. санітарно-захисну зону навколо кладовища, на гідне життя. 
  • об’єднання людей із однаковими цінностями, принципами та ідеологією незалежно від їх національності, віросповідання та місця проживання у співто-вариство «Щасливі діти» ;
  • публікування та розповсюдження інформації на вищевказану тематику.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:43

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 15:36

Вам не дает покоя,наверное, программа Юлии Тимошенко про "Переваги грудного вигодовування дитини" и те башенные деньги,которые по имели чиновники от медицины? Еще одну подобную программу "добровольно-принудительно" боюсь не потянем-все ушло на грудь.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада