Ан Микола

Ан Микола

Вік
54
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Народився у м. Дніпродзержинськ, але все життя прожив у Кривому Розі.

Як на сучасні вимоги маю дві вищі освіти: у 1982 році закінчив технікум за спеціальністю «Тепловозне господарство» (залізничник), а у 1990 році закінчив Харківський юридичний інститут, слідчо-прокурорський факультет (денне відділення).

До вступу до інституту працював слюсарем у залізничному депо, помічником машиніста тепловоза на комбінаті «Криворіжсталь» та Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті.

Два роки перебував на строковій службі.

Після отримання юридичної освіти працював слідчим у органах ВС та прокуратури. З початком реформування органів юстиції у 1998 році був призначений на посаду начальника районного управління юстиції.

З 2003 року працював викладачем права у ВНЗ, не полишаючи практичної юридичної діяльності у якості юрисконсульта. Загальний юридичний стаж становить понад 25 років.

У серпні 2014 пішов до лав 20-го батальйону територіальної оборони «Дніпропетровськ». Брав участь у боях в містах Красногорівка, Мар’їнка, Авдіївка, потім знову Мар’їнка, де і отримав поранення у червні 2015 року. Після демобілізації за станом здоров’я у лютому 2016 року повернувся до викладацької та юридичної діяльності. 

З червня 2017 року не працюю, перебуваю на пенсії.

Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Забезпечення зростання економічної та оборонної міцності країни через створення дієвих механізмів подолання корупційніх проявів.

Чітке законодавче забезпечення та дієве запровадження жорсткого дотримання правової формули «право-обов’язок» через внесення змін до нормативно-правових актів перш за все регулюючих правоохоронну та освітньо-виховну діяльність, і потім у всіх сферах життя українського суспільства. 

Абсолютизація правових принципів «Порушене право має бути відновленим» та «Власність зобов’язує» з усуненням всіх законодавчих положень, що «вихолощують» ці принципи.

Забезпечення проведення реформ з обов’язковим врахуванням менталітетних особливостей ВСІХ верств населення країни, що гарантує недопущення валюнтаристичних проявів, характерних для діючої влади.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:15

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:54

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада