1

Мискін Юрій

Київська
Ірпінь
Біографія

Освіта

2011р. - наукове звання "доцент", кафедра бухгалтерського обліку, Національний університет державної податкової служби України, м. Ірпінь.

2010р. - кандидат економічних наук, спеціальність «бухгалтерський облік, аналіз та аудит», Національний університет біоресурсів та природокористування України, м. Київ.

ДИСЕРТАЦІЯ: Аналітичне забезпечення управління діяльністю сільськогосподарських підприємств.

2006р. - магістр зі спеціальності "облік та аудит", Національний університет державної податкової служби України, м. Ірпінь.

2005р. - бакалавр зі спеціальності "облік та аудит", Національна академія державної податкової служби України, м. Ірпінь.

Дійсні академічні посади

• Докторант кафедри фінансів, Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Україна. 

• Доцент, кафедра обліково-аналітичних баз знань, Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Україна.

• Голова Ради молодих вчених, Університет державної фіскальної служби України, м. Ірпінь, Україна.

Досвід роботи

2013р. до сьогодні - голова Ради молодих вчених, Національний університет державної податкової служби
України.

2017р. і донині - докторант кафедри фінансів, Університет державної податкової служби України, Ннаукова діяльність.

2016р. - директор навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального розвитку. Університет державної податкової служби України.

2015- 2016рр. - заступник директора навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального розвитку, Університет державної податкової служби України.

2014-2015рр. - заступник директора навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, Національний університет державної податкової служби України. 

2012 р. - національний спортивний комплекс «Олімпійський», організація спортивних заходів.

2010-2014рр. - національний університет державної податкової служби України, заступник декана обліково-економічного факультету.

2007-2015рр. - викладач, Національний університет державної податкової служби України.

2006р. - державна податкова інспекція Оріхівського району Запорізької області, інспектор.

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

 

 

 

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета: розробка Концепції національного відродження України та її реалізація через формування інноваційного безструктурного освітнього простору на основі сучасних інформаційних баз знань, підвищення кадрового потенціалу нації шляхом просвітницької діяльності у мережі Інтернет із застосуванням дистанційних технологій.

А також ідентифікацію та активізацію ініціативної талановитої молоді України (учнів шкіл та студентів) через реалізацію творчо-інтелектуальної гри «Ерудит року» із подальшим їх залученням до команди однодумців.

Формування нової генерації освічених та успішних людей, які готові взяти на себе відповідальність за розбудову рідного села, міста, району, області та України в цілому.

1

 

1

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:18

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:16

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:36

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада