Мітронов Іван

Мітронов Іван

Вік
51
Луганська
Лисичанськ
Біографія

Освіта

  •  Середня школа № 110, Карадазького району м.Баку;

  •  Ульяновське Вища Військово-Технічне Училище ім.Б.Хмельницького;

  •  ВАТ «Концерн Галнафтогаз». Тренінг з начальниками АЗК, стандарти роботи на АЗК ОККО;

  •  ТОВ «Т.Л. Авто ». Тренінг з менеджерами по оптовій торгівлі маслами Wolf Oil Corporation S.A. 

 

Спеціальність

  • Інженер-технолог, за фахом «технологія і застосування рідкого палива».

Досвід роботи

  • Проходжу службу на офіцерських посадах в Державній прикордонній службі України. З 02.2015 - до сьогодні;

  • Офіцер запасу першої категорії, військовий пенсіонер за вислугою років, підполковник.  З 07.09.2001;

  • Проходив службу в управлінській ланці Прикордонних Військ України щодо забезпечення, планування, розподілу лімітів і графіків поставки частинам і з'єднанням паливно-мастильних матеріалів і технічного майна;

  • Брав участь в тиловому забезпеченні (тимчасово виконував обов'язки начальника тилу Комендатури Спеціального призначення) спеціальних операцій Прикордонних Військ України з охорони Перших Осіб Держави під час відпочинку і міжнародних зустрічей в Автономній Республіці Крим.

ІТ
Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Мета

Модернізація матеріально-технічного забезпечення військ в умовах сучасної (гібридної) війни.

 Історія ведення бойових дій у ХХІ сторіччі свідчіиь про швидку зміну умов ведення бойових дій та різноманіття театрів військових конфліктів, більше застосування дронів військового призначення та переміщення бойових дій у кибер простір. 

Нові умови ведення бойових дій потребують нових підходів до матеріально – технічного забезпечення та швидкого реагування на зміну оперативної обстановки під час локальних військових конфліктів, яке можливе тільки із застосуванням сучасних ІТ технологій та централізованого логістичного матеріально – технічного забезпечення військ.

Сучасна армія це великий та складний «організм» в якому поперед бойових дій необхідно провести велику роботу, щодо забезпечення продовольством, зброєю, набоями, паливо-мастильними матеріалами, речовим та медичним майном та багато іншого без чого бойова техніка та особовий склад не в змозі виконати поставлені завдання.

В даній статті розглядається опит матеріально – технічного забезпечення (логістики) армій держав, учасниць війн та військових конфліктів останніх років, щодо реформування матеріально-технічного забезпечення Українських Збройних Сил.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:48

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:31

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада