Мітронов Іван

Мітронов Іван

Вік
51
Луганська
Лисичанськ
Біографія

Освіта

  •  Середня школа № 110, Карадазького району м.Баку;

  •  Ульяновське Вища Військово-Технічне Училище ім.Б.Хмельницького;

  •  ВАТ «Концерн Галнафтогаз». Тренінг з начальниками АЗК, стандарти роботи на АЗК ОККО;

  •  ТОВ «Т.Л. Авто ». Тренінг з менеджерами по оптовій торгівлі маслами Wolf Oil Corporation S.A. 

 

Спеціальність

  • Інженер-технолог, за фахом «технологія і застосування рідкого палива».

Досвід роботи

  • Проходжу службу на офіцерських посадах в Державній прикордонній службі України. З 02.2015 - до сьогодні;

  • Офіцер запасу першої категорії, військовий пенсіонер за вислугою років, підполковник.  З 07.09.2001;

  • Проходив службу в управлінській ланці Прикордонних Військ України щодо забезпечення, планування, розподілу лімітів і графіків поставки частинам і з'єднанням паливно-мастильних матеріалів і технічного майна;

  • Брав участь в тиловому забезпеченні (тимчасово виконував обов'язки начальника тилу Комендатури Спеціального призначення) спеціальних операцій Прикордонних Військ України з охорони Перших Осіб Держави під час відпочинку і міжнародних зустрічей в Автономній Республіці Крим.

ІТ
Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Мета

Модернізація матеріально-технічного забезпечення військ в умовах сучасної (гібридної) війни.

 Історія ведення бойових дій у ХХІ сторіччі свідчіиь про швидку зміну умов ведення бойових дій та різноманіття театрів військових конфліктів, більше застосування дронів військового призначення та переміщення бойових дій у кибер простір. 

Нові умови ведення бойових дій потребують нових підходів до матеріально – технічного забезпечення та швидкого реагування на зміну оперативної обстановки під час локальних військових конфліктів, яке можливе тільки із застосуванням сучасних ІТ технологій та централізованого логістичного матеріально – технічного забезпечення військ.

Сучасна армія це великий та складний «організм» в якому поперед бойових дій необхідно провести велику роботу, щодо забезпечення продовольством, зброєю, набоями, паливо-мастильними матеріалами, речовим та медичним майном та багато іншого без чого бойова техніка та особовий склад не в змозі виконати поставлені завдання.

В даній статті розглядається опит матеріально – технічного забезпечення (логістики) армій держав, учасниць війн та військових конфліктів останніх років, щодо реформування матеріально-технічного забезпечення Українських Збройних Сил.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:48

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:31

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада