1

Молоканова Валентина

Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта:

1. Доктор технічних наук, диплом DD № 004493 від 30.06.2015, спеціальність 05.13.22 - управління проектами та програмами. Тема докторської дисертації - "Цінністно-орієнтоване портфельне управління розвитком організацій".

2. Кандидат технічних наук, диплом ДК № 041392 від 4.06.2007, спеціальність: управління проектами та програмами.

3. Київський національний університет архітектури та будівництва, диплом КВ 21247440 від 29.06.2002, спеціальність «Проектний менеджер».

4. Комп'ютерна академія "Шаг", диплом ДП-001712 від 29.02.2004, спеціальність "Мережеві технології та системне адміністрування".

5. Дніпропетровський державний університет, фізико-технічний факультет, диплом Я №926640 від 26.02.1975, спеціальність «Виробництво літальних апаратів».

Професійна діяльність:

12. 2004 – 12. 2018.

На даний час професор кафедри менеджменту та управління проектами Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

01. 1997 – 12. 2004

Перший заступник директора з виробництва державного підприємства «Дніпро-ВДМ»

03. 1994 – 12. 1996

Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод» від технолога до зам. начальника виробництва

 

05. 1975 –  03. 1994

Конструкторське бюро «Південне» від конструктора до зам. начальника лабораторії

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: проект «Створення мережі експертів для моніторингу ефективності використання державних коштів у регіональних цільових програмах».

Постановка проблеми

Україна потребує впровадження механізмів швидких змін, що супроводжують процеси демократизації в будь-якому суспільстві. Громадяни все більше усвідомлюють свою важливість і вимагають перевірених доказів ефективності управління, забезпечення прав, задекларованих у Конституції, та обґрунтованості ціни, яку вони платять за підтримку органів державної влади. Україні бракує комплексного розуміння стратегії економічного розвитку як системи взаємопов’язаних елементів — як на загальнонаціональному, так і на регіональних рівнях.

На сьогоднішній день в Україні практично всі місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування беруть участь в розробці та реалізації цільових програм соціально-економічного розвитку відповідних територій.

На жаль, в Україні регіональні цільові програми – це «чорні ящики», що відбувається всередині них ніхто не знає, а це викликає нецільові витрати бюджетних коштів, коли папери оформлені правильно, а конкретних результатів (продуктів програм) ніхто не бачить. Розробка та впровадження національного стандарту з розробки державних цільових програм на основі використання поняття «соціальної цінності» має зробити цільові програми прозорими та зрозумілими для всіх зацікавлених сторін.

Пропозиції

Головна мета – аналіз та оцінка суспільної корисності програм, їх відповідності стратегії соціально-економічного розвитку і доцільності використання бюджетних коштів. При аналізі слід чітко визначити, хто відповідає за результати програм, наскільки розробка програми відповідає сучасній методології управління програмами.

Для проекту потрібно створити мережу команд регіональних експертів, які будуть моніторити державні цільові програми у своїй області за узгодженими методичними вказівками. Результати цієї роботи мають на меті оприлюднення критеріїв успіху або невдачі програм, відповідність визначеній стратегії, а також визначення пріоритетних напрямків удосконалення та застосування методологічних засад програмного менеджменту для управління цільовими програмами соціально-економічного розвитку регіонів в Україні.

Другий етап проекту передбачає розробку національного стандарту для реалізації державних цільових програм на основі використання поняття соціальної цінності. Для цього передбачається створити команду із спеціалістів з управління програмами за допомогою УАУП (www.upma.kiev.ua).

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:47

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:20

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:38

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада