нгкшещншо

Мороз Олександр

Вік
33
Черкаська
Канів
Біографія

Досвід роботи

05. 2005 - 09. 2008 рр. - продавець-консультант.

10. 2008 - 11. 2010 рр. - керівник відділу продажу.

12. 2010 - 05. 2012 рр. - регіональний менеджер.

2012 - 2016 рр. - ФОП 3-ї групи оподаткування, спеціалізація роздрібна торгівля товарами для відпочинку і рибальства. Продаж через роддрібні магазини і інтернет.

Із 2016 р. по сьогодення - «самозайнята особа».

Освіта

Неповна вища - з 2001 р. по 2004 р. Ржищівський індустріально педагогічний, спеціальність технік програміст, оператор комп’ютерного набора 4-ї категорії.

Вища освіта - з 2004 р. по 2007 р. Національний Авіаційний Університет, менеджмент зовнішньо економічної діяльності.

Посилання на повне резюме.
 

Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Тримісячна підготовка до виходу з кризи.

Підготовка для простоти і вигоди вливання інвестицій.

Перехід на спрощену систему оподаткування всіх галузей бізнесової діяльності.

Повний вихід з кризи і зростання економіки протягом року.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 01:13

Ни о чём.

Мороз Олександр Тарасович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 21:11

А про що ви хотіли почути? Про соціальну державу, де не потрібно працювати. А добрий дядько чиновник піцу вам замовляє і пиво в холодильник доставляє коли воно буде закінчуватись? Ви таке хотіли.
Якщо для вас детальний покроковий план з розрахунками "ніочем", не дивуйтесь що ми так живемо.
Дякую за коментар.

Мороз Олександр Тарасович

пт, 05/11/2018 - 21:16

Уявіть собі на хвилинку, на кого працюють люди яких ви вибрали в Верховну раду? Ви думєте вони працюють на вас? На народ україни? Ні вони працюють на того хто платить їм гроші в раді, за різного плану голосування. Виникає питання, а як зробити так щоб всі хто приходить туди працювати, робіли це на благо громади яка їх туди вибрали. Я вважаю що знаю відповідь на це питання.
Система ВИБОРИ 24 пропонує винести голосування в онлайн. Це дозволить в першу чергу зекономити колосальну суму коштів. Так як не потрібно буде друкувати бюлетні. Не можливо буде підробити голоси. Вибирати потрібно всих. Президента, премєра, голову ВР, всією Україною. Депутатів 250 чоловік по 10 з кожної області. 5 по партійним спискам і 5 по мажоритарній системі. В середині територіальної громади кожне місто район і область мають вибирати собі губернатора, суддів, прокурорів, голів поліції.
Не тільки вибирати, а й відкликати в такий самий спосіб. Будь який виборець може внести подання на відклик депутата, президента, начальника поліції, пракурора, судді та іншого будь якого чиновника. Якщо протягом 3 днів набрано 50% за відставку такого чиновника система автоматично анулює його мандат. Якщо система набере 75% недовіри, цей чиновник більше ніколи не зможе займати дану посаду. Якщо система набере 95% голосів, ця людина пожитєво позбавиться можливості займати державні посади. Тут викладена не вся ідея лише поверхова частина.
Така система дозволить вибирати тих хто буде працювати на благо суспільства і народу України. Уявіть собі до влади прийшов новий Порошенко або Янукович. Він не буде сидіти до кінця президенського терміну 5 років. Вже через 30 днів вступу на посаду, як тільки буде видно хто це можна подавати подання про позбавлення мандату. Через 33 дні цей субєкт лишиться посади. Якщо система не набере 50% у нього є ще 30 днів для того щоб виправити ситуацію. Ітак далі.
Зміна електорату. Ми всі маємо визнатищо люди по натурі своїй ліниві створіння. Ім важко ходити на вибори. Подібна система дозволить змінити електорат. Замість бабусь які вірять в світлий соціалізм, почне голосувати більш молодий і освідчений електорат. І саме головне ми можемо дуже здивуватися результатам, коли різних Юль, Петь, Сєнь, Ляшків і самонемічей винисе на обочину політичного життя.
От така ідея, приєднуйтесь вносьте свої ідеї і корективи, запрошую до дискусії.
автор Мороз О.Т,

Талкани Яна Николаевна

сб, 05/12/2018 - 10:17

Не получается проголосовать ?

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:07

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада