Моршна Вадим

Моршна Вадим

Вік
35
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

Освіта

  • Криворізький технічний університет. Інженер-механік.

Досвід роботи

  • ПАО "АрселорМіттал Кривий Ріг". Провідний інженер-технолог.
Стратегічні
Державне управління
Ідея змін

Мета

Реалізувати перелік поданих програм.

Нижче викладено декілька програм необхідних дій:

1. Програма «Мій Край найкращий». Очищення водойм, лісів, галявин, насадження квітучих рослин (утримання та слідкування за чистотою, виховання звички до чистого навколишнього середовища), приведення шляхів у належне становище (асфальтування та прокладання нових шляхів), сприяти туристичному руху (співпраця з туристичними товариствами за для відкриття найчарівніших куточків нашої Країни, розв’язання існуючих проблем), розповісти та показати усьому світу чарівність України (долучення усього творчого колективу до відображення усіх барв України: співаків, художників, режисерів, поетів, блогерів..., усіх закоханих та готових зізнатися, поділитися своїм коханням у цвітучий край). Мета: дати селам нове життя, розвинути туризм, покращити інфраструктуру, відкрити обличчя до Матінки-Природи, відчути її обійми, віддячити за батьківську турботу та бути з природою у гармонії та злагоді, сприяти збільшенню туристичного потоку з інших країн, отримати сприятливі умови за для відкриття бізнесу. 

  • «Поділися прибутком щоб отримати прибуток». Перегляд «споживчого кошику» за для отримання реальної мінімальної суми витрат, встановлення адекватної мінімальної заробітної плати. Велика зарплата дає отримати великий прибуток, великий прибуток це поштовх для зростання та відкриття нового малого та середнього бізнесу. Зростання бізнесу підвищує конкуренцію що дає поштовх до розвитку та вдосконаленню, а це в свою чергу веде до покращення умов життя. Розвиток Країни це розростання та розбудова міст, що є прибутковим для ведення великого бізнесу.

  • Програма «Чесний бізнес – прибутковий бізнес». Проведення тренінгів та майстер-класів з відкриття, ведення та розвитку бізнесу. Проведення конкурсів, прослуховувань за для відбору та фінансуванню старту кращих проектів з подальшим консультуванням і допомогою під час виникнення проблем. Бізнес зростання та розвитку -це зростання та розвиток всієї країни. Вивід прибутку з тіні за рахунок максимальної прозорості через довіру та бачення отриманих конкретних результатів.

  • Залучення інвестицій через добровільне повернення коштів у Батьківщину. Програма «Коляда», засій зерно з добрими намірами та отримай громадську подяку - приріст. Інвестиції з середини заклик інвестора із зовні.

  • Програма «Менталітет», твоя дія - дія дитини. Відкриття та підтримка дитячих спортивних кружків, майданчиків. Мета, чути та розуміти дитину, за для сприяння находженню та розвитку її хисту до своєї улюбленої справи. Проведення серед студентів педагогічних університетів відкритих занять, дискурсу, їх бачення в покращенні, поліпшені шкільного учбового процесу. З подальшим опрацюванням отриманих результатів та введенням в дію.

  • Програма омолодження влади. Молодь – це течія. Якщо вона відсутня то стрімкий та бурхливий потік перетворюється у болото, яке згодом стає трясиною. Вона засмоктуючи у собі зжирає все те що тільки до неї потрапить. 

  • Програма «Захисника Країни - Країна захищає».

  • Програма «Щаслива старість».

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:03

Замечательные идеи. Жаль что это все должны делать местные советы за свои деньги, а не общественная организация.

Моршна Вадим Сергійович

У відповідь до від

сб, 05/12/2018 - 00:49

Це повинна робити кожна людина. Але не кожна людина може вплинути на державотворчі процеси. Так, я з вами цілком згоден, що багато чого залежить від місцевих рад, але основний напрямок все-таки задається саме верховній раді України. Я тут привів лише мізерну частину з того, що на мою думку є необхідним за для того, щоб кожен Українець врешті-решт зміг відчути, що то є таке справжнє "людське життя". Відчути себе Людиною, а не безправним жебраком у відсталому феодальному устрої. Цих змін вже давно потребує наша Країна. Змін, які повинні бути не поверховими (як це робиться зараз), лише за для замилювання очей, але першочерговими та дієвим. Бо сучасне лицемірство гає час та штовхає нас у дедалі глибшу прірву. Кожен знає і кожен віре в зміни. Кожен чекає саме реальних змін. І я хочу знайти та об'єднати таких людей, котрі вірять в зміни та готові діяти заради таких змін.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада