мовчан

Мовчан Тетяна

Вік
38
Харківська
Харків
Біографія

Освіта:

1997 р. – навчання в ліцеї УВК  №149, біологічний напрямок.

1997 - 2002 рр. – ХНУ ім. В.Я.Каразіна, закінчила биологічний факультет з відзнакою. Диплом спеціаліста - генетик, викладач біології та хімії, медсестра. Участь у науковій роботі кафедри з питань вивчення генетики старіння. 

2002 - 2008 рр. – навчання у аспірантурі інституту ім. Юр’єва, напрямок – біхімічна генетика. Курси підвищення кваліфікації, участь у відповідних конференціях, друк біля 20 статей, авторське свідотство, участь у написанні монографії та закордонному видавництві.

2001 – 2002 рр. Участь у конференціях і орг.робота з молоддю у організації “Жінки в науці та освіті” 

Досвід роботи:

2000 – 2018 рр. Початок роботи за напрямком здорового способу життя, дієтології. 

На даний час - робота у сфері комплексного оздоровлення людини – за допомогою власних резервів тіла людини, шляхом очищення організму, сбалансування їжі та фізичних навантажень. Участь у власному проекті інформаційної та психологічної підтримки онкохворих людей, зокрема зі злоякісними новоутвореннями. Розробка та впровадження авторської методики свідомого очищення організму та нормалізації роботи різних систем у ньому. Робота над відновленням Центру збереження здоров’я у м. Краматорськ, Харків, Київ. Написання книги-путівника за методами свідомого самоочищення організму для широкого кола читачів.

Посилання на повне резюме.

Соціальний захист
Медицина
Ідея змін

Мета: наша команда пропонує стратегію формування здорового спосібу життя (ЗСЖ) населення, профілактики та контролю неінфекційних хвороб. Мабуть, вперше в нашій державі з'явився шанс за допомогою цього проекту вирішити проблему "усім миром" - за допомогою ЗМІ та телебачення об'єднати усіх небайдужих громадян, які готові приєднатися і докласти своїх зусиль до цього надважливого питання.

Завдання: 

1. Відкриття інформаційно-просвітницького та навчального "Центру збереження здоров'я" у м.Київ, Харків, Краматорськ.

2. Пропонуємо проведення циклу програм на зразок "Азбука здоров'я" з детальним описом елементарних та обов'язкових складових здоров'я. 

Впровадження більшої кількості медійних проектів, спрямованних на підвищення цінності здоров'я серед громадян різного віку. 

Що необхідно, щоб суспільство і кожна людина усвідомили користь ЗСЖ? 

1) пропаганда ЗСЖ. Наприклад, консультації і заняття у "Центрі збереження здоров'я" - індивідуально та в группах. 

Це можливість для громадян отримати грамотну та змістовну консультацію по впровадженню принципів ЗСЖ у своєму житті. Це призведе до більш усвідомленного і дбайливого ставлення до свого потенціалу здоров'я, отриманного у спадок.

2) стимулювання виявлення людей з факторами ризику. 

Таким громадянам потрібна підтримка на усіх етапах, а також важлива активна позиція самого пацієнта у розумінні відповідальності за своє здоров'я та своїх прав на якісне обслуговування. А це, в свою чергу, буде формувати більшу довіру до офіційної медицини, розуміння її завдань та можливостей. Та надасть економію державі на утримання та лікування подібних хворих, дозволить людині більше часу приділяти роботі та сім'ї. 

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 22:36

Вопрос денег. Зачем объединять граждан, когда деньги все равно должно выделять государство ? Комиссию по расчету доходов граждан не предусмотрено ?

Мовчан Тетяня Дмитрiвна

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 17:17

Доброго дня шановний. Як було би добре, якби "повинно видiляти кошти" дорiвнювало б "видiляються, та достатньо". Тодi дiйсно це питання не було би таким нагальним! Але ми живемо у реальному свiтi, де нiхто не прийде та не зробить все як ми мрiємо. Тому, ми самі повинні допомагати нашій державі змінюватись накраще. Я вважаю, що гарна медицина є одним з найважливіших показників розвитку та стабільності країни. Наша держава має достатньо талановитих та чесних людей, які взмозі перевести нашу медицину на значно вищій рівень та дати змогу нашим громадянам відчувати та буди більш захищеними у цьому питанні. Щоб мами не думали, що страшніше - зробити щеплення своїй дитині, чи не робити зовсім. Щоб потрапивши до лікарні пацієнт не думав тільки про те що його лікар виписує саме ці лики, бо буде мати з цього додаткові гроші! Кожен з нас має багато таких прикладів, нажаль. Та головне - усвідомити, що моє здоров'я у першу чергу - мій клопіт. Тому потрібно не лише чистити зуби з ранку тому що це помітно оточуючим. Вести ЗСЖ - ТРАДИЦІЯ. У середені кожної родини, для самої людини! Тільки почавши з цього ми зможемо змінити нашу дуже сумну статистику за тривалістю життя в Україні.

Симаков Сергей Сергеевич

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 18:50

Это правда, нужно и самим что-то делать! Идея хорошая, поддерживаю.

Скрипка Иван Алексеевич

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 11:58

Доброго дня! А как именно вы видите работу вашего Центра сохранения здоровья? Можно более подробнее узнать? И как можно попасть к вам на консультацию в Киеве? Есть сейчас сложный вопрос по здоровью, может вы сможете подсказать выход.

Мовчан Тетяня Дмитрiвна

У відповідь до від

чт, 05/31/2018 - 01:44

Добрый! Все вопросы вы можете задавать на почту [email protected]
Мы расписали подробнее в полном варианте программы, смотрите по ссылке. Первое время будет работать несколько специалистов: врач диетолог (педиатр- диетолог), специалист по костной и мышечной системе со знанием мануальной терапии и тренер- практик который разбирается в физических нагрузках. Это основа
Дальше планируем добавлять. Спасибо за поддержку и интерес!)

Мовчан Тетяня Дмитрiвна

У відповідь до від

чт, 05/31/2018 - 01:51

Скоро планируется выход наших видеовстреч на ютубе!

Скрипка Иван Алексеевич

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 12:01

Доброго дня! А как именно вы видите работу вашего Центра сохранения здоровья? Можно более подробнее узнать? И как можно попасть к вам на консультацию в Киеве? Есть сейчас сложный вопрос по здоровью, может вы сможете подсказать выход.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:15

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:28

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Чумак Игорь Викторович

чт, 05/17/2018 - 11:16

Добрый день! Скажите, вы работаете с детьми.? 8 и 14 лет, есть проблемы со здоровьем. Если да, как можно с вами связаться? Спасибо.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:12

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Новиков Михаил Иванович

пн, 05/21/2018 - 13:32

Поддерживаю! Краматорск с Вами! Ждем вашу победу! У дочери 14 лет сах.диабет. Просим консультацию.

Турков Анатолий Романович

пн, 05/21/2018 - 14:04

Краматорск. Тоже поддерживаем! Успехов вам!!

Вико Ванда Игоревна

пн, 05/21/2018 - 17:02

Краматорск! Ждем открытие вашего центра. Врачи детской клиники.

Скрипка Наталья Алексеевна

пн, 05/21/2018 - 22:25

Киев с вами!

Пархоменко Олег Олегович

вт, 05/22/2018 - 10:50

Харьков и его жители.)

Климова Оксана Николаевна

вт, 05/22/2018 - 10:57

Ждём первый центр в Киеве!)) В каком порядке вы планируете открытие этих Центров? Очень хочется попасть на ваши лекции, это действительно актуальная тема и жизненно необходимая сейчас. Поддерживаю вашу инициативу!

Мовчан Тетяня Дмитрiвна

У відповідь до від

чт, 05/31/2018 - 01:49

Спасибо)) 1 - Киев. Обучение персонала. Потом сразу Харьков и Краматорск.

Лизогубова Алла Михайловна

ср, 05/23/2018 - 14:29

Харьков. Алексеевка) Ждём вашу победу! Мы хотим посещать ваш центр всей семьей. Ваш Клуб многие годы дарит нам хорошее настроение, радость и желание не останавливаться на пути перемен!) Спасибо за ваш труд и искренние эмоции!!

Петрова Лариса Игоревна

ср, 05/23/2018 - 16:25

Харьков с вами!!!!

Бочкарева Таисия Викторовна

ср, 05/23/2018 - 17:34

Харьков! Мы с вами! Редакция журнала

Айсина Наталья Анатольевна

ср, 05/23/2018 - 18:03

Харьков!!!!)))

Завгородняя Евгения Михайловна

ср, 05/23/2018 - 21:42

Харкiв!)

Мовчан Тетяня Дмитрiвна

чт, 05/31/2018 - 23:54

Благодарю всех, кто поддерживал меня этот месяц! Было очень приятно получать ваши отклики и пожелания победы!) За этот месяц пришло много новой и полезной для меня информации, много новых знакомств и перспектив появилось благодаря этому проекту. Я не ставила для себя цель насобирать 2т голосов и потому вдвойне спасибо всем, кто нашел время и желание проголосовать здесь! Я верю, что эта тема очень важна для нашей страны!!! И при любых результатах этого конкурса буду продвигать этот проект и воплощать. При вашей поддержке! Я вижу необходимость этого и вижу и знаю пути решения этого вопроса - внедрение зож в "ежедневный рацион" граждан нашей страны. Желающие могут присоединиться к нашей группе в Инстаграмм @dr_tmovchan. Еще раз спасибо и здоровья всем нам!!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада