Фото Муравський

Муравський Володимир

Вік
31
Тернопільська
Тернопіль
Біографія

Докторант, доцент кафедри обліку у виробничій сфері Тернопільського національного економічного університету, кандидат економічних наук.

Освіта
2003 - 2008 рр. – Тернопільський національний економічний університет , спеціальність –  Облік і аудит, спеціалізація – Облік і аудит у промисловості.
2009 - 2012 рр. – аспірантура, Тернопільський національний економічний університет, спеціальність – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит.
2017 - дотепер – докторантура, Тернопільський національний економічний університет, спеціальність – Облік і оподаткування. 

Досвід громадської роботи
2005 - 2008 рр. – Заступник голови, Голова Студентського наукового товариства Тернопільського національного економічного університету.
2009 - дотепер – Член Ради молодих вчених Тернопільського національного економічного університету.
Входив в оргкомітет ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит. 
Активний учасник та співорганізатор ряду круглих столів, які відбувалися в університеті.
Надання консультацій з організації електронного бізнесу та автоматизації обліку на підприємстві. 

Нагороди
У 2007 році увійшов до складу 15 найкращих студентів вищих навчальних закладів України, за що нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідній роботі і громадському житті та з нагоди Дня студента. 

Нагороджений дипломом першого ступеня Міністерства освіти і науки України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2007/2008 н.р. з напрямку «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». 

Відзначений подякою Міського голови міста Тернополя за високі успіхи в навчанні, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного Дня студента. 
Увійшов у довідник «Тернопільські інтелектуальні ресурси» як найкращий випускник 2008 року. 

Нагороджений грамотами за активну громадську діяльність та участь в житті університету як організатор та учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій, які щорічно проводяться в ТНЕУ. 

Стипендіат Президента України для аспірантів і молодих науковців у 2012 р.
Стипендіат ректора Тернопільського національного економічного університету в 2013 р.

Автор 150 наукових праць, з яких 50 статей у фахових виданнях.
У науці займається розробкою та впровадження перспективних технологій збору, обробки та передачі облікової інформації.

 

Регіональні програми
Туризм
Ідея змін

Обґрунтування проекту

Тернопіль – обласний центр на Заході України із значним культурним, історичним та туристичним потенціалом.  Місто зазнало катастрофічних руйнувань у Другу Світову Війну. Недаремно, під час битва за місто Тернопіль називали – “Маленький Сталінград”. Унаслідок неефективних військових дій радянської армії місто було знищено. Культурні та релігійні об'єкти, які вціліли після боїв, були знищені радянською владою з метою затирання історичної пам'яті містян.

Мета

Відновлення/відбудова знакових історичних будівель: Магістрату, Старої синагоги, Костелу єзуїтів, Парафіяльного костелу. 

Ціль

Повернення місту історичне та архітектурне обличчя, активізація туризму в регіоні, залучення інвестицій в туристичні об'єкти, удосконалення інфраструктури міста. 

Учасники

Краєзнавці, архітектори, громадські організації, релігійні громади, міська влада, ресторатори, інвестори.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:31

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:40

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:31

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада