Надєльнюк Володимир

Надєльнюк Володимир

Вік
48
Київська
Київ
Біографія

Уже більш ніж 10 років займаюсь соціальною роботою.

Починав із волонтера Служби у справах дітей, за рік закінчив університет за фахом магістр соціальної педагогіки, викладач соціально-педагогічних дисциплін, практичний психолог.

Зараз працюю залученим спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї при Київської міської державної адміністрації.

Уже декілька років допомагаю педагогічно та психологічно як спеціаліст дітям та їх сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, у налагоджуванні відносин між батьками (чоловіком та жінкою), батьками та дітьми.

Проводжу школи та тренінги для батьків, як бути батьками, як виконувати батьківські обов’язки.

Добрий, терплячий, чуйний, цілеспрямований, вмію доводити розпочате до кінця, пунктуальний, чесний, порядний, відповідальний маю аналітичний склад розуму. 
 

Соціальний захист
Ідея змін

Сучасне батьківство

Мета: забезпечити психолого-педагогічну підтримку дітей та їх родин, практичного взаємозв’язку  відносин в сімейному середовищі дітей; підвищення батьківського потенціалу, впровадження компетентнісного підходу, формування особистості конкурентно - спроможнього суспільства.

Шляхи реалізації програми «Сучасне батьківство» -  полягають у впроваджені цієї програми в дошкільних та навчальних закладах, та надання профілактичної та навчальної допомоги дітям та їх сім’ям, покращення батьківського потенціалу у вихованні та захисту дітей, профілактики правопорушень, бездоглядності.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:13

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:13

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:08

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада