наливкін

Наливкін Вадим

Вік
32
Донецька
Краматорськ
Біографія

Освіта:

2002 – 2006 рр. Краматорський технологічний технікум. Спеціальність: "Обслуговування та ремонт електропобутової  техніки". Младший спеціаліст. Кваліфікація: технік-електромеханік.

2006 – 2009 рр. Донбаська державна машинобудівна академія. Спеціальність: "Електромеханічна системи автоматизації та електропривод". Спеціаліст. Кваліфікація: інженер-електромеханік.

2015 – 2016 рр. Донбаська державна машинобудівна академія. Спеціальність: "Економіка підприємтсва". Спеціаліст. Кваліфікація: Економист

Досвід роботи:

Вересень 2010 г. – по сьогодення. Краматорський технологічний технікум. Посада: викладач електротехнічних дисциплін.

Посилання на повне резюме.

Екологія
Економіка
Ідея змін

Мета:  вивести Україну на новий рівень енергонезалежної держави за рахунок виробництва альтернативної електроенергії (сонце, вода, вітер).

Завдання:

1. Розвиток альтернативної електроенергії, зокрема енергії сонця у промисловості та приватних господарствах.

2. Побудова заводів та промислових потужностей для виробництва сонячних панелей та створення нових робочих місць в галузі енергоспоживання та енергетики.

3. Розвиток освіти в напрямі інженерії та підготовка технічних спеціалістів у галузі енергетики. Перекваліфікація фахівців електротехнічного напряму на сучасні вимоги (впровадження IT технологій в сфері енергетики, нових методів передачі електроенергії та її використання).

4. Залучення інвестицій українського бізнесу та зарубіжних інвесторів для розвитку екологічної чистої електроенергії.

5. Продаж електроенергії, отриманої від сонця за «Зеленим тарифом».

6. Впровадження культури споживання електроенергією та іншими видами ресурсів, які споживає людина.

7. Покращення екологічного стану за рахунок переходу на альтернативну енергетику до 2030 року.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:23

Без экономики энергонезависимой недоступна. Есть страны и без ресурсов.

Волошина Лилия Валерьевна

ср, 05/09/2018 - 09:26

На первом этапе внедрения нужна пропаганда, изменение мышления. Людям нужна информация. С экономикой согласен, куда же без нее развивать отрасль.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:58

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:11

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада