ч

Наумцева Ірина

Вік
58
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта 
1991р. - закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "Технолог по переробці нафти та газу".

Досвід роботи
Зараз працюю на посаді еколога у приватному акціонерному товаристві "Синтез Ойл".

Туризм
Ідея змін

Мета проекту: створити в Одеській області, в Овідіопольському районі туристичний кластер "Гросс Лібенталь" як зону відпочинку вихідного дня.

У регіону гарний туристичний потенціал. Кластер може розглядатися як альтернатива морю: коли погана погода, або є запит на цікаві, пізнавальні заміські поїздки. 

Туристичний центр буде розташований на території двух селищ - Доброолександрівки та Новоградівки. 

Які переваги проекту

1. Стратегічне планування і розвиток територій. (Даний проект міг би бути пілотним для багатьох регіонів України у зв'язку з об'єднанням громад і необхідністю розробки стратегічних планів розвитку регіонів мінімум на 5 -10 років).

2. Ліквідація бідності. Подібні проекти дають можливість заробітку місцевому населенню як із моменту будівництва, так і після його завершення.

3. Подібна модель бізнесу дозволяє заробляти гроші за рахунок того, що створюється велика кількість робочих місць із малокваліфікованими працівниками, які легко можуть замінити один одного.

4. У Одеській області відсутня заміська сучасна цікава зона відпочинку вихідного дня.

5. у майбутньому ця територія може розвиватися, як «Торгове село». Через велику кількість відпочиваючих і невисоку вартість оренди нерухомості можуть бути створені магазини із продажу брендових товарів українських і німецьких виробників. Таким чином, вартість товарів може бути нижче, ніж у великих торгових центрах.

6. Велика кількість населення, що віцдпочиває, і необхідність надання їм послуг створить передумови до організації хостелів, невеликих кафе, продажу сувенірів. Це створить імпульс для економічному розвитку регіону.

Що вже зроблено

1. Отримано висновок голандської компанії PUM про можливість створення туристичного центру Гросс Лібенталь.

2. Розроблений генеральний план селища Доброолександрівка із зазначенням всіх туристичних зон.

3. Відбувається об'єднання територіальних громад Німецької балки (с.Доброалександрівка, Новоградівка, Йосипівка, Мар'янівка, Ленінталь, Прилиманське) Овідіопольського району під керівництвом селища Авангард.

4. Розроблено бізнес-план туристичної зони Александргільф у селищі Доброалександровка.

5. Отримано згоду Євангелічно-Лютеранської церкви України про спільне використання будівлі Собору Нойбург в селі Новоградівка.

6. Є принципова згода Доброалександровскої сільської ради про виділення 16.7 га землі під облаштування сафарі-парку.

7. Отримано висновок Міністерства екології про склад підземних вод і їх лікувальні властивості у районі розташування гідропарку зі СПА-зоною.

8. Розроблений ескіз пам'ятника засновникам німецької колонії Гросслібенталь.

Посилання на повну програмну мету

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:44

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:58

Добрий день, Ірино! У Вас цікавий проект.
Я живу поблизу в Мар'янівці. Давайте знайомитись. Мій профіль https://www.facebook.com/vasil301

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада