1111

Науменко Юрій

Вік
43
Київська
Київ
Біографія

Освіта

 

2006-2001рр. - Київський національний економічний університет ім. Гетьмана, факультет фінансів та кредиту, диплом магістра із банківського менеджменту.

Досвід роботи

06/2017 — 04/2018рр. - головний спеціаліст відділу середнього бізнесу управління масового та середнього бізнесу / ПАТ «Альфа-банк» (Україна).

06/2016 — 03/2017рр. - головний спеціаліст департаменту кредитних ризиків корпоративних клієнтів / ПАТ «Таскомбанк».

09/2012 — 04/2015рр. - заступник начальник відділу аналізу та контролю фінансово-господарської діяльності корпоративних клієнтів банку / ПАТ «Укргазбанк».

10/2011 — 09/2012рр. - головний фахівець відділу кредитних ризиків корпоративного бізнесу управління ризиків /ПАТ «Сбербанк Росії» (Україна).

05/2006 — 10/2011рр. - начальник відділу кредитного аналізу бізнес-клієнтів департаменту кредитних ризиків / ПАТ «Банк ФОРУМ»).

05/2006 — 10/2011рр. -  головний спеціаліст оцінки кредитних ризиків/  ПАТ «Банк ФОРУМ» (COMMERZBANK AG).

05/2006 — 10/2011рр. - головний спеціаліст оцінки кредитних ризиків/  ПАТ «Банк ФОРУМ» (COMMERZBANK AG).

05/2005 — 05/2006рр. - головний спеціаліст відділу оцінки кредитних ризиків/  ПАТ «ІНДЕКС-БАНК».

03/2004 — 08/2005рр. - провідний спеціаліст відділу кредитування активно-пасивних операцій із обслуговування корпоративних клієнтів/ ТОВ «Європейський  банк розвитку та заощаджень».

 

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: подолання корупції та клептократії, шлях від патерналістського занепаду до інституційного розвитку держави. Державні гарантії формування доходу для кожного Українця. 

Шляхи реалізації

І етап:
Кроки подолання корупції у державних інститутах влади.

Для цього необхідне голосування депутатів Верховної Ради за такі закони:

  • Прийняття закону «Про порядок імпічменту Президента України».
  • Прийняття закону «Про антикорупційний суд» з врахуванням правок Венеціанської комісії, громадських слухань. 
  • Новий закон «Про вибори» 
  • Новий закон «Про реформу державного управління» та запуск підписання соціального договору відповідальності перед громадою за виконання програм розвитку.

Реалізація можлива виключно під тиском зовнішніх кредиторів та контролерів влади України (припинення фінансування та внесення олігархів , топ-чиновників, членів їх родин до black list, «замороження» офшорних рахунків, приватних активів), пропаганда в українських та іноземних ЗМІ, тиск громадськості на кожну персоналію  

ІІ етап
Простий шлях від патерналістського занепаду до інституційногог розвитку держави
Для цього із допомогою тиску на топ-чиновників та пропаганди у ЗМІ необхідні такі кроки: 

  • Створення в кожному регіоні декілька економічних неоподатковуваних зон з підведенням інфраструктури для залучення світових брендів та побудови за кошти інвесторів технопарків (виробництв) по реалізації товарів з високою доданою вартістю.
  • Дерегуляція бізнесу: реформа фіскальної служби в сервісну. Скасування ЄСВ (22%), ВЗ 1,5%, податку на прибуток, зниження ПДВ до 10%, зниження ПДФО з 18% до 10%, зниження ставок інших податків та зборів до 10% питомої ваги фін. результату від операційної діяльності.
  • Публічний продаж збиткових та непрацюючих держ. підприємств за умови інвестицій в нове виробництво.
  • Запуск електронних сервісів щодо власної картки платника податків та бюджетів місцевих громад. 
  • Ревальвація гривні (дуже недооцінена) за паритетом купівельної спроможності трьох світових валют (долар США, євро, фунт стерлінгів).

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:13

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:10

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада