111

Небрат Олег

Вік
26
Запорізька
Бердянск
Біографія

Освіта

Вища - Харківський Національній Університет ім. Бекетова. Менеджмент готельного, туристичного, курортного сервісу.

Середня: Таврійський Виноградарний коледж. Готельна, курортна та ресторанна справа.

Після 9 класу : Запорізький військовій ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» у  Запоріжжі.

Протягом 5 років був учасником міжнародної організації AIESEC, займався розвитком молоді і дітей шкільного віку (ознайомлення з культурою народів світу через приєднання іноземних стажерів до учбового процесу шкіл і середніх навчальних закладів).

Протягом 4 років займався проектом про під’єднання українських шкіл до єдиної системи, яка ефективно контролювала б учбовий процес, і допомагала небайдужим батькам оцінити рівень навчання своїх дітей та  інтереси до різних професій. А також повний контроль за харчуванням дітей та їх поведінкою під час занять.
Досвід роботи

  • У 19 років займався підприємницькою діяльністю. Керував будівельною бригадою по укладці тротуарної плитки. 
  • У 22 роки мав магазин із доставкою їжі до дому, 2 масажні кабінети у різних містах (відвідав курси в Бразилії).
  • Мав курортний вид діяльності у сфері розваг на березі моря.
  • У зв’язку з  певними обставинами довелось перевезти курортний бізнес  у Сочі, а на даний момент (через проблеми з Росією) займаюсь цим видом діяльності у Батумі (Грузія). 
Освіта
Ідея змін

Моя програмна мета: програма підвищення ефективності учбового процесу у навчальних закладах України «Електронний щоденник».

Завдання: досягти підвищення грамотності підростаючого покоління України шляхом впровадження новітніх технологій в учбові заклади країни. Знищити корупційні зв’язки на різних етапах навчальних процесів.
Основна задача проекту: після підготовки всіх документів і отримання дозволу на збереження конфіденційної інформації створюється робоче місце шкільного оператора, який займається перенесенням з паперових носіїв (шкільних журналів) інформацію в мережу, з чітко розділеним доступом до відповідності зі шкільною структурою управління.  Тобто, у завуча є доступ до інформації усієї школи, а у класного керівника — лише до усіх предметів класу, якого він веде, і так далі аж до самого міністерства.

А от для батьків – це можливість у будь-який момент зайти до свого аканту і переглянути інформацію про свою дитину або дітей: яка загальна успішність, новини школи, графік батьківських зборів, рівень поведінки, та навіть, що їх дитина їла за день.

Це все допоможе правильно оцінити успіхи школярів і вчасно допомогти зацікавити дитину у навчанні.

Ще одним із не менш важливих плюсів даної програми є те, що вчитель не зможе навмисно занизити оцінку, щоб вимагати від батьків хабаря, особливо це часто зустрічається в випускних класах.

(з власного досвіду додам – на жаль, ця практика у школах України дуже розповсюджена, і стала одною з основних проблем для розповсюдження даної системи по території країни).

Практична частина: уже близько 7 років школи у містах Криму працюють з «Електронным Щоденником», і згідно загальної статистики успіху учнів у навчанні можна спостерігати постійний приріст якості і кількості відмінників, а також досягнення найвищих успіхів в Зовнішньому Оцінюванні (ЗНО).

P.S Формування якості життя населення в Україні напряму залежить від рівня освіченості його громадян. Формування правильного бачення майбутнього нашої держави. А також знання історії, що формувалась віками. Наша країна має дуже вигідне географічне положення. Тоді чому наша економіка має такий низький рівень? Чому наше населення живе за межею бідності? Ми не зможемо виправити всіх помилок. Ми не зможемо змінити ментальність. Але якщо почати з освіти – це перший крок до здорового майбутнього нашого народу.      
     

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:42

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:24

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада