Нечепоренко

Нечепуренко Денис

Вік
35
Львівська
Львів
Біографія

Досвід роботи

01.10.10 - заступник директора відділу продажів запчастин до імпортних комбайнів ТОВ «МеркурійБуд» CLAAS, JOHN DEERE, CASE.

2007 - 2009 рр. - директор ТОВ ПК «Технопрогрес».

Обов'язки: планування, організація і управління діяльності відділів компанії, просування послуг на ринку, робота з існуючими клієнтами, залучення нових клієнтів., виконання планів, включаючи самостійний підбір персоналу (ТОР вакансії).

01.09.2006 - 27.04.2007 рр. - менеджер з постачання запчастинами ПП АПК «Агротехніка».

Обов'язки: контроль роботи складу, розрахунок замовлення згідно залишку продукції на складах, забезпечення оптимального товарного запасу з мінімальними витратами.

10.06.2004 - 31.08.2004 р. - робочий геолого-знімальних і пошукових робіт по 3 розряду НАК Надра України "Закарпатська геологорозвідувальна експедиція».

01.06.2001 - 31.08.2001 р. - робочий геолого-знімальних і пошукових робіт по 3 розряду з повним робочим днем ​​в поле НАК Надра України "Закарпатська геологорозвідувальна експедиція».

01.08.2000 - 01.11.2000 р. - робочий геолого-знімальних і пошукових робіт по 3 розряду з повним робочим днем ​​у полі НАК Надра України "Закарпатська геологорозвідувальна експедиція».

Освіта

01.09.2001 - 03.07.2006 рр. - Сумський Національний аграрний університет, факультет - інженерно-технологічний, магістр.

Особисті якості

- проведення переговорів на будь-якому рівні;

- ефективне управління командою;

- підбір кваліфікованого персоналу, середньої та вищої ланки, рідкісних фахівців;

- розширення клієнтської бази;

- просування товару і послуг на ринку;

- моніторинг ринку;

- комунікабельний, ініціативний, відповідальний, енергійний, наполегливий;

- управлінський досвід, здорові амбіції, і оптимістичність;

- адекватно реагую на критику; 

- вільно взаємодію з командою;

- психологічно стійкий. 

Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета: виведення Закарпатської області із дотаційного регіону в регіон–донор Української економіки, значне підняття рівня життя і доходів населення області на основі використання природних багатств.

Ідея: інформаційне ознайомлення широкого загалу, спеціалістів, потенційних інвесторів з природними багатствами надр, а саме, покладами золота і срібла, їх характеристиками і попередньо оціненими ресурсами, як можливими об'єктами ефективного добування.

Цілі: залучення інвесторів в освоєння покладів золота і срібла в Закарпатській області і на основі їх використання - підняття рівня життя населення, забезпечення робочими місцями і стабільними доходами.

Завдання:

- створення бази даних по покладам і перспективним ділянкам золота і срібла, які знаходяться на території Рахівського і Хустського районів;

- попередня фінансово-економічна оцінка потенціалу території на золото і срібло;

- залучення закордонних інвесторів для контрольної оцінки покладів ділянок золота і срібла та розробки екологічно чистої технології виволікання золота і срібла.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:17

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада