а

Нехайчук Тетяна

Вік
30
Кіровоградська
Добровеличківка
Біографія

Освіта

2004-2009 рр.  – Київський національний університет культури і мистецтв, "Документознавство та інформаційна діяльність".

2009-2011 рр. – Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, "Правознавство".

2017-2018 рр.  – Uczelnia Nauk Społecznych (Польща), Project Manager.

Досвід роботи

2004-2005 рр. – Промоутерське агентство,  промоутер.

2005 р. – Корпорація "Colgate-Palmolive", мерчендайзер.

2006-2010 рр. – Компанія SAVSERVICE, мерчендайзер, торговий представник.

2010 р.  – Управління пенсійного фонду в Добровеличківському районі, головний спеціаліст – юрист.

З 2011 року – Головне територіальне управління юстиції в Кіровоградській області, державний реєстратор ЗМІ та громадських формувань.

З 2014 року активно займаюсь волонтерською діяльністю а з кінця 2016 року громадською діяльністю.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Соціальний захист
Регіональні програми
Ідея змін

Розвиток регіону шляхом підвищення рівня громадської активності в процесі прийняття рішень в громадах та створення  дієвих інституцій регіонального розвитку  

I-й етап – 2017 рік

 • створення потужної громадської організації «Центр громадських ініціатив – Центральний регіон» як інструменту самоорганізації населення; (реалізовано)
 • в структурі громадської організації створення Молодіжного центру «Серце дітям» (правова освіта та патріотичне виховання молодого покоління); (реалізовано)
 • створення Центру допомоги воїнам АТО та членам їх родин ( волонтерська допомога в зону АТО, правова та психологічна допомога); (реалізовано)

II-й етап – 2018 рік

 • створення «Громадського офісу»; (реалізовано)
 • створення інтернет платформи громадської активності; (на етапі розробки)
 • перезавантаження Громадської Ради;
 • школа громадської активності (3 місяці); (на етапі завершення розробки навчальної програми)
 • створення Агенції регіонального розвитку «TN» що покриватиме 5 західних районів області (організаційно правова форма –громадська спілка, до складу якої ввійдуть громадські організації, представники  бізнесу, ОМС, навчальні заклади, тощо) та налагодженя співпраці з Лодзькою агенцією регіонального розвитку (Польща); (вже є попередні домовленості з польськими партнерами)
 • створення третьої та найбільшої ОТГ на території району; 

III-й етап – 2019 рік

 • впровадження успішного  досвіду на території Кіровоградської області (створення ще 2-х Агенцій в м.Кропивницькому та м.Олександрії);
 • входження в  Асоціацію агенцій регіонального розвитку та Асоціацію проектних менеджерів, передача набутого досвіду іншим громадам.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

                    

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:49

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Лісняк Надія Анатоліївна

пт, 05/11/2018 - 13:18

Проголосувала за Вас. Успіхів!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:35

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:48

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Кроповницки Владимир Ильич

пт, 05/25/2018 - 10:15

Хочу задаты декилька запытань якщо це можлыво . Ваша программа разрахована переважно на громадську актывнисть , одже як вы збыраетеся заохочуваты молодь до громадськои актывности адже молодь це головне в громадский дияльности , и друге де плануете браты кошты на громадськи организации , дякую .

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада