Нестеренко

Нестеренко Андрій

Вік
43
Дніпропетровська
Кам'янське
Біографія

Освіта

Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет, "Електропривод та автоматизація промислових установок та технологічних комплексів" (1992 -1997 рр.)

Досвід роботи

1997-1999 рр. – ТОВ "Система-М", інженер по забезпеченню.
1999-2000 рр. – ТОВ "Украгропром", завідуючий складом.
2001-2015 рр – приватний підприємець.
2015-2016 рр. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (м. Дніпродзержинськ)
З лютого 2017 року – приватний підприємець.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета 

Проект "Центр допомоги інвестору" передбачає створення дієвого комунікаційного майданчика для швидкого спілкування та налагодження партнерських стосунків між керівництвом місцевих органів влади та потенційним інвестором.

Завдання

  • Проведення попередніх консультацій з  керівництвом місцевої влади;
  • Інформування про концепцію програми зацікавлених землевласників та власників комерційної нерухомості (потенційних партнерів), активну громадськість; пошук партнерів.
  • Вивчення досвіду провідних міст з напрямку залучення інвестицій; формування пакету найкращих кейсів з залучення інвестицій;
  • В якості застереження, формування пакету негативних кейсів;
  • Проведення SWOT-аналізу за участі основних стейк-холдерів, представників  місцевої влади та громадянського суспільства з напрацювання сучасної стратегії розвитку території. Затвердження сесією місцевої ради.
  • На основі затвердженої стратегії розробка та прийняття радою перспективного плану розвитку територій;
  • Інвентаризація вільних, покинутих, та тих що частково не використовуються об’єктів комерційної нерухомості та промислових майданчиків; земельних ділянок які чекають на інвестора.
  • Формування "банку землі та майна" яке може бути продано, передане в оренду або внесене як пайова участь в майбутній інвестиційний проект;
  • Створення інформаційно-консультативного органу "Центр допомоги інвестору" відповідно до затверджених ключових вимог результативності (KPI) до його роботи.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада