Нікішов Олег

Нікішов Олег

Вік
50
Київська
Київ
Біографія

1989 - 1992 - Навчання в музичному училищі імені Лятошинського в м. Харкові на еcтрадно-джазовому відділенні ударних інструментів. Грав в різних ансамблях.

1992 - 1994 - Працював в Московському дитячому драматичному театрі звукорежисером. Потім - адміністратором гастрольної групи. В мої функції входила повна організація гастрольного туру по країнах колишнього СРСР. Під час роботи в театрі набув величезного досвіду організаторської діяльності пов'язаної з роботою з людьми і забезпеченням їх усім необхідним під час гастролей. А також великий досвід в бухгалтерсько-фінансовій сфері та веденні господарського бізнесобліку (бізнесконтролю). Зібрав свій акторський склад, працював режисером своєї гастрольної групи.

1994 - 1996 - Робота в приватній фірмі на посаді директора відділу фотографії та реклами, де займався різними проектами в сфері фото-реклами і виробництва рекламних кінороликів.

1996 році  - відкрив свою справу. Став приватним підприємцем. Займався фото- відеозйомкою. Відкрив кілька фото-відеосалонів, де з компаньйоном займався фото-відеозйомкою різних урочистостей, весіль, робив документальне та художнє фото, продукцію рекламного характеру.

1999 - Зібрав групу художників і організував АРТ-студію, яку сам і очолив. Як менеджер та адміністратор студії займався пошуком замовників і просуванням різних проектів, пов'язаних з художньою візуальною продукцією.

Державне управління
Ідея змін
  1. У мене є масштабний проект по ідейно-естетичному вихованню молоді України в масштабах всієї країни, розрахований насамперед на аудиторію школярів від першого до випускного класу. Також цей проект може бути реалізований і в вищих навчальних закладах. Основою є створення художніх фільмів і їх показ в навчальних закладах по всій країні.
     
  2. Можу з нуля створити (вже кострубато створене і не працює) міністерство інформаційної політики України за рівнем як в Ізраїлі, включаючи створення його підрозділів по всій Україні. Мав для Ізраїлю свій проект по частині інформаційної політики для його реалізації через різні культурно-масові програми.
     
  3. Можу створювати різні інформаційно-ідеологічні проекти будь-якої складності на високому рівні для держави Україна.
     
  4. На даний момент маю проект художнього фільму про війну в АТО, зроблений на високому художньому рівні, але не реалізований через нестачу коштів.
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:18

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:35

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада