Нікітенко

Нікітенко Олександр

Вік
27
Дніпропетровська
Кривий Ріг
Біографія

У 2015 році закінчив ДВНЗ "Криворізький національний університет" за фахом автоматика та системи управління.

На даний момент, не працюю.

Медицина
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Реалізація компексу заходів, направлених на докорінну зміну стану справ у таких сферах, як: медицина, інфраструктура та село - початок шляху до якісно нового рівня життя українців.

Основним заходом, перш за все, є побудова власного виробництва і вдосконалення існуючого. Нехай певні речі дешевше купити за кордоном, ніж зробити самостійно, але у довгостроковій перспективі власне виробництво, безумовно, виграє.

По-перше, це робочі місця.

По-друге, це показник того, що ми можемо робити не гірше, ніж інші країни.

По-трете, це перехід до власне виробництва у повній мірі, адже на даний момент ми експортумо в основному сировину або напівфабрикати. 

На даний момент існує 3 головні проблеми, які треба вирішувати в комплексі: медицина, інфраструктура, село (стан сільського гсоподарства).

Тому протягом наступних 5 років необхідно провести:
1) реформацію медицини;
2) реконструкцію інфраструктури;
3) комплекс заходів, спрямованих на збереження села.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:34

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:38

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:32

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада