Нікітенко

Нікітенко Петро

Вік
39
Сумська
с. Новосуханівка
Біографія

Освіта

Закінчив Сумський державний університет, а потім Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за фахом правознавство. Кваліфікація - магістр права.

Досвід роботи

Із 2010 року по теперішній час - Новосуханівський сільський голова; 

2010 р. - ДП Новосуханівський спиртовий завод – юрист;

2007 - 2009 рр. - ТОВ «Овейська будівельна компанія» - начальник юридичного відділу;

2005 - 2007 рр. - ТОВ «Центр нерухомості» Оберіг будклас» - юрист.
 

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

«Розвиток села шлях до національного відродження України».

Проблематика: відсутність робочих міст, комфортних умов проживання, належної організації дозвілля, приводить до стрімкого зменшення населення, що проживає у селах та відтік молоді із сільської місцевості.  

Дана тенденція приведе до втрати національного колориту, який завжди ідентифікував Україну, як країну землеробів.

Шляхи вирішення  

Проведення реальної децентралізації в Україні - не ототожнювати процес децентралізації з утворенням об’єднаних громад. Органи місцевого самоврядування повинні мати однакові повноваження, рівний доступ до державних програм та фінансових активів незалежно утворені вони у відповідності Закону України «Про добровільне об’єднання громад»  чи ні.

Запровадження сплати прибуткового податку громадянином за місцем проживання.

Розвиток у сільській місцевості дрібного товарного виробництва та його підтримка державою шляхом надання дотацій фермерам та особистим селянським господарствам, що займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції.

Установити законодавством обов’язкову мінімальну кількість утворення робочих місць на селі для агро холдингів у залежності від кількості гектар, що знаходяться на цій території.

Стимулювання розвитку тваринництва шляхом надання дотацій та встановлення спеціальних податкових режимів для господарств, що розвивають цю галузь.

Розвиток переробки сільгосппродукції саме у сільській місцевості.

Покращення екологічної ситуації на селі. Дотримання захисних зон при обробітку полів хімпрепаратами.  

Організація роздільного збирання побутових відходів, збільшення вартості вторинної сировини, шляхом запровадження в ціну утилізаційного збору, який повертатиметься при її здачі.

Запровадження переробки енергетично містких відходів (листя, буряну, сухих гілок) у паливні палети, брикети.

Моя участь у цьому проекті спрямована на формування громадського суспільства на селі якому не байдуже розвиток сільської місцевості,  й готові змінити життя навколо себе на краще.

Результат:

Об'єднання ініціативних громадян, які прагнуть побудувати європейську країну.  Мають бажання донести до влади - проблеми розвитку сільської місцевості та необхідність проведення реальної децентралізації. 
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:44

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада