Фото Носкіна

Носкіна Наталя

Вік
34
Полтавська
місто Кременчук
Біографія

Професійний досвід
2016 р. – дотепер – заступник директора з виховної роботи Кременчуцького комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний».
2015 – 2016 рр. – методист Кременчуцького комунального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за інтересами».
2012 – 2015 рр. – учитель біології, екології у Кременчуцькому колегіумі №25 Кременчуцької міської ради Полтавської області.
2007 – 2012 рр. – лаборант та викладач психолого-педагогічних дисциплін Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С. Макаренка.
До 2007 р. – учитель початкових класів, вихователь ДНЗ.

Освіта
2016 р. – магістратура: управління закладами освіти, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.
2008 р. – спеціаліст: учитель біології, валеології, основ екології, практичний психолог у закладах освіти, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.
2002 р. – молодший спеціаліст: учитель початкових класів, керівник гуртка образотворчого мистецтва.

Життєве кредо: Почни з себе!

Медицина
Освіта
Ідея змін

Інтеграційний сімейний табір «Атмосфера літа»

Мета

Організація соціально-психологічної корекції розвитку дітей із загальними порушеннями в розвитку під час літнього відпочинку у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку, створення творчої атмосфери відпочинку, спеціального розвиваючого середовища як спосіб соціалізації дітей із загальними порушеннями в розвитку.

Головні засади роботи
1. Ставлення до особистості в контексті її унікальності, цілісності та неоднозначності проявів;
2. Гнучкість та індивідуальне планування соціально-психологічної роботи під час відпочинку дітей;
3. Особливі вимоги до педагога, який виконує корекційний процес.

Шляхи реалізації
1. Підготовка платформи для відпочинку: затвердження відповідної програми, створення комфортних умов для перебування дітей з батьками, підбір професіональних кадрів ін..
2. Організація адаптаційно-корекційної роботи: використання арт-терапії, ізотерапії, іпотерапії, пісочної тенології, пальчикові методики, розвиток дрібної моторики рук, методики становлення соціальної взаємодії ін..
3. Діяльність творчих студій: театральної, хореографічної, кулінарної, декоративно-прикладної, естетичної тощо.
4. Проведення оздоровчо-спортивної діяльності: ранкова гімнастика, комплекс вправ на стежині здоров’я, кінезітерапія, дихальна гімнастика, оздоровчі прогулянки, раціональне харчування ін..
5. Спільна робота у післятабірний період: створення штабу підтримки та допомоги для сімей, які виховують дітей із загальними порушеннями в розвитку, творчі зустрічі, акції тощо.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:54

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:20

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада