віац

Новачок Сергій

Вік
28
Рівненська
Березне
Біографія

Освіта вища, закінчив Волинський національний університет імені Лесі Українки, географічний факультет за спеціальністю "викладач географії та основ економіки", спеціалізація "управління розвитком регіону", неодружений, судимість відсутня, тимчасово не працюючий,

Стратегічні
Ідея змін

Суть мого проекту полягає у формуванні територіального поділу України на дві рівні адмінодиниці.

Перший рівень - історико- географічні регіони (сумарна кількість 14 одиниць).

Другий рівень - краї (320), міста-гради (46), міста, які мають понад 500000 осіб мають мікрорайонний поділ (39). Сумарна кількість адмінодиниць другого рівня -405. 

У проекті закладено унітарну країну за формою устрою та парламентсько-президентську республіку за формою правління, де основний акцент ставиться на місцеве самоврядування.

Даний поділ вирішить такі питання, як розроблення доктрини про Державний кордон, формування символіки України і адмінодиниць ( це є вирішення питань стосовно прапорів, гербів, гімну України і АО), формування поселенської мережі України, системи управління державою, громадсько-політичне життя, виборчу систему... 

На основі цього проекту планую домогтися проведення всеукраїнського форуму з питань адміністративно-територіального устрою України при ВР України, щоб залучити до обговорення кваліфікованих у цьому питанні людей.

Метою Всеукраїнського форуму є відбір найкращих проектів, які потім будуть оцінені ВРУ. А ВРУ має прийняти рішення або на користь одного з проектів, або висунути дане питання на всеукраїнський референдум.

Вважаю, що мій проект є найкращим!!! 

Для країни даний проект важливий тим, що він є основою для проведення будь-якої реформи. Тому що кожна реформа повинна відбиватися і втілюватися згідно із картами ( чи  України, чи окремої адміністративної одиниці).

Уся внутрішня політика відбивається на територіальну устрої. Тому правильна адмінреформа є надважливою складовою розвитку України і стартом курсу руху до високорозвинених країн світу.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:34

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:39

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада