11

Охріменко Владислав

Вік
44
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2008 - 2012рр. - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», провідний інженер.

2012 - 11.09.2013рр. - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», інженер. Інвестиції та управління проектами управління гірничого департаменту

Досвід роботи

1992 - 1997рр. - Криворізький технічний університет, інженер-будівельник (промислове і цивільне будівництво).

1998 - 2000рр. - Київський національний економічний університет, економіст (маркетинг).

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Моя програмна мета

 Україна - країна з великим потенціалом. Могутня і незалежна. Для того, щоб це зрозуміли у всьому світі, я беру участь у проекті.

Моя мета має три етапи реалізації.

Етап 1.

Перемога над корупцією.

Довгі спостереження за антикорупційними війнами переконали мене, що слабкими місцями корупції як явища є страх перед розповсюдженням інформації про корупцію та постійна потреба у багаторівневому захисті (кришуванні).

Якщо позбавити захист корупціонерів економічної складової, то захисту стане не цікаво надавати послуги сумнівної законності корупціонерам.

Етап 2

Вихід в «0».

Зовнішній борг України є непідйомним тягарем і гальмує розвиток країни у посткризовий період.

Для стрімкого розвитку держави потрібно позбавитись цього тягаря. Усі моделі повернення запозичень передбачують великий проміжок часу, що таким же чином впливає на економіку держави.

Усі моделі, крім тої, яка враховує морально неприйнятні у нашому суспільстві кроки.

Країна потребує потужного фінансового джерела для покриття зовнішнього боргу і відсотків по ньому. Без нестандартних підходів час погашення запозичень буде довгим. Це означає, що країна втратить можливість бути лідером.

Етап 3

Сталий соціально-економічний ріст.

Використовуючи ті самі джерела, що й для попереднього етапу, країна має розвивати інвестиційну привабливість. Для цього потрібно створити для бізнесу такі умови, щоб потенційні інвестори були зацікавлені у розміщенні капіталу саме в Україні.

Для цього пропоную використовувати метод економічної інтерполяції. Тобто постійного порівняння основних показників економіки з такими ж показниками розвинених економік.

Термін реалізації програми – 20 років.

Повноваження дуже широкі.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:08

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада