1

Опальчук Богдан

Вік
26
Київська
Київ
Біографія

Освіта

У 2013 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України, природничо-гуманітарний інститут. Педагогічний факультет, соціальний педагог (ОКР Бакалавр).

У 2014 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України, природничо-гуманітарний інститут. Педагогічний факультет ім. проф. Віктора Сидоренка, спеціалізація «соціальний педагог».

У 2015 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України, педагогічно-гуманітарний факультет. Викладач вищого навчального закладу(ОКР Магістр).

У 2017 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України, інститут післядипломної освіти, спеціальність «державна служба»(ОКР Магістр).

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (Київ, Україна.) функціональне навчання (підвищення кваліфікації цивільного призначення) у сфері цивільного захисту, голова комісії з питань надзвичайних ситуацій;

У 2018 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України. Педагогічно-гуманітарний факультет, спеціальність «керівник вищого навчального закладу» (ОКР Магістр).

Досвід роботи

Червень-серпень 2010рр. - районний центр соціальних служб Києва, посада "соц. працівник" (волонтер);

червень-липень 2011р. - територіальна соціальна служба для сім’ї та молоді, Київ. Посада "соц. педагог" (волонтер);

травень-серпень 2012р. - регіональний соціально-виховний центр, Вінниця, посада "педагог-вихователь";

червень-серпень 2013р. - дитячий оздоровчий табір Deluxe, Татарів Буковель, посада "педагог-вихователь"; 

вересень-листопад 2013р. - територіальний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Київ, посада "соц. інспектор" (соц. працівник);    

червень-серпень 2014р. - Управління ДПтС України. Київський слідчий ізолятор, посада "педагог-вихователь" (соціальний педагог);

грудень 2015р. - по сьогодні - заступник директора з виховної роботи школи І-ІІІ ступенів №90 Печерського району Києва.

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета мого проекту: розвиток української економіки та збільшення рівня життя населення. Щоб досягти результату, потрібно змінити все, починаючи з економіки, алгоритм простий розвивається економіка  - є кошти, є кошти - є фінансування, є фінансування - щасливі громадяни.

Моя програма розрахована на глобальний розвиток української держави, починаючи із сільського господарства і закінчуючи пенсійним забезпеченням.

Для реалізації кожного проекту потрібне фінансування, Україна є аграрною країною із самими багатими та родючими чорноземами, які заростають бур’яном, молодь виїжджає з сіл у міста або закордон «на заробітки» «збирати клубніку» чи розбудовують Москву та Підмосков’я, села помаленьку вимирають…

Власником усіх українських земель є народ, який володіє так званими «паями». Власник «паю» не у змозі здійснювати самостійно обробіток та змушений віддавати в оренду гектари, при цьому отримує від орендаря однин - три відсотки прибутку загального урожаю зі своєї землі.

Українці мають у своїй власності безцінну землю, яка може зробити її власника заможною людиною, натомість усі власники земель живуть за межею бідності.

Щоб відновити українське село, потрібно повернути молодь, при цьому створити такі умови, щоб молода людина, яка виїхала на навчання до міста, хотіла повернутися до свого села. 

Розвиток сільськогосподарського виробництва (фермерство).

  1. Для того, щоб відновити сільське господарство, потрібно підтримати українського фермера, створити програму державної підтримки малого та середнього фермерства шляхом надання власникам землі безвідсоткових кредитів без річних відсотків, без збільшенням ставок. Свого роду «чисту розстрочку», скільки фермер взяв кредиту у держави, стільки і повернув.
  2. Для успішного старту потрібна техніка для обробітку землі, державою буде додатково надана необхідна техніка просто у користування при умові, що дана техніка не буде продана, не буде здаватися у оренду іншим фермерам, а при закінченні терміну оренди буде повернена у робочому стані державі.
  3. Фермери на період погашення кредиту звільняються від сплати усіх податків.

Розвиток тваринництва та скотарства.

  1. Для розвитку тваринництва я пропоную так, як і в попередньому пункті, безвідсоткову «чисту розстрочку», тільки цього разу — для розвитку скотарства.
  2. Якщо громадянин України захоче займатися тваринництвом, але у нього немає відповідних ресурсів, держава йому їх надасть у вигляді тварин для розвитку власної справи. Це можуть бути тварини одного типу, так і кількох типів, у кожному селі існують спільні землі для випасання тварин, тобто на своєму «паю» фермер може побудувати ферму, а випасати тварин може як на власній землі, так і на землях спільного користування.
  3. Для успішного старту потрібна техніка для догляду за тваринами, державою буде додатково надана необхідна техніка просто у користування при умові, що дана техніка не буде продана, не буде здаватися в оренду іншим фермерам а при закінченні терміну оренди буде повернена у робочому стані державі.

Державно підтримка молодих спеціалістів у сільській місцевості

  1. Щоб повернути молодь у село, потрібно створити гідні умови праці та побуту.
  2. Заробітна плата для дипломованих спеціалістів у сільській місцевості повинна складати у два рази більшою, ніж у місті - незалежно від кваліфікацій.
  3. Забезпечити державним житлом з правом приватизацій після досягнення пенсійного віку.
  4. Спеціаліст у сільській місцевості буде оплачувати тільки двадцять відсотків спожитого природнього газу та електроенергії.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 19:03

Идея интересная. Автор забыл добавить, что для ее реализации нужна команда экономистов.

Рудаков Василь Петрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:09

Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Володимир

ср, 05/09/2018 - 19:30

Програма ніяка. Де держава візьме стільки грошей на це все.

Володимир

ср, 05/09/2018 - 19:32

Жінці дякую скажи

Опальчук, Тетяна, Дмитрівна

пт, 05/11/2018 - 09:37

Це проект, /Опальчука Богдана/який підніме Україну із колін.Ми живемо як раби і мислимо як раби.Такі реалії.Що добре і нормально, видається мало не утопією.А відомо , що усі рощвинені країни підтримують сільське господарство/бо воно трудомістке, затратне і великі ризики/.,і не тільки, а усі сфери
Держава доя людей, а не люди для держави.Це основне!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:50

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада