1

Орач Наталя

Вік
28
Харківська
Харків
Біографія

2007-2010 рр. – Житлово-комунальний технікум ХНУМГ.

Із 2017 р. – волонтер у громадській організації «БУДІВЕЛЬНА СПІЛКА"ФЛАГМАН"».

Соціальний захист
Ідея змін

Програмна мета: осучаснення будівельних професій у державних навчальних закладах та підвищення кількості підприємців.

Шляхи виконання:

1. Осучаснення будівельних професій у державних навчальних закладах шляхом залучення комерційних підприємств, виробників будівельних матеріалів та інструментів. Завдяки популяризації своїх торгівельних марок компанії нададуть підтримку для практичних і теоретичних занять для учнів — у вигляді матеріалів, інструментів та лекцій від представників компаній.

На даний момент виробники інструментів та матеріалів випереджають систему навчання, застосовуючи на своєму виробництві європейські технології, а студенти навчальних закладів навчаються за старими технологіями та, отримуючи освіту, стають майже не конкурентно здатними на ринку праці. Випускникам, що мають диплом про освіту, доводиться вчитися — заново та з помилками, а на місці "професійних технологій" маємо людей, які працюють з сучасними технологіями.

2. Багато будівельників працюють, не сплачуючи податків. Ми хочемо показати , що оформлення підприємницької діяльності - це легко. Існує спрощена система оподаткування та банківські послуги, які дозволяють вести бухгалтерію онлайн. Разом із Харківським державним професійним ліцеєм будівельних технологій та компанією SINIAT ми вже проводили міжнародний семінар-тренінг, на якому були присутні більше ніж 200 чоловік, а також гості із Білорусії, Польщі та 8 міст України.

ГО «БУДІВЕЛЬНА СПІЛКА»ФЛАГМАН» хочедопомогти  і показати, як це працює, та впровадити дану схему на інші сфери діяльності.

Ми впевнені, що людям буде легше засвоїти методи реєстрації свого підприємства, що стане вагомим внеском у розвиток малого та середнього бізнесу.

План дій на 6 місяців:

Організувати безкоштовні для студентів та діючих будівельників семінари на будівельні теми у найбільших містах України, які пов'язані із будівництвом, але не викладаються ву навчальних закладах, а саме: курс із механізованої штукатурки, курс по натяжним стелям та інші.

Також ми зможемо провести курси підприємницької діяльності для охочих оформити підприємство та випускників навчальних закладів.

Бізнес-курс включатиме:
- самостійну розробку сайту;
- рекламу на популярних платформах;
- правильну розмову з клієнтом;
- самостійне ведення бухгалтерського обліку та знання юридичних аспектів підприємства.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:02

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:30

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада