Паламарчук

Паламарчук Людмила

Вік
46
Київська
Дорогинка
Біографія

Освіта

Академія технологій та дизайну, спеціальність "Економіка підприємства".

В 2013 році закінчила курси підвищення кваліфікації за програмою "Фінансовий аналітик" в Київському університеті ринкових відносин.

Досвід роботи

1989 р. – помічник вихователя у дитячому садочку.

1996-2004 рр. – директор ТОВ "Геоінф".

2004-2012 рр. – провідний економіст у Київському обласному філіалі АКБ "Укрсоцбанк" сектору роздрібного обслуговування фізичних осіб.

2014-2015 рр. – менеджер з продажу дитячого одягу оптом і в роздріб.

З 2017 року – член правління Громадської організації "Від озера до озера".

Посилання на повне резюме кандидата. 

Освіта
Ідея змін

Моя програмна мета

"Клуб талантів в с. Дорогинка"

Підтримка мешканців села (передусім молоді) у реалізації свого потенціалу, своїх починаннях, створення умов для розвитку та самовдосконалення, досягнення високої взаємодії і довіри між представниками влади (сільською радою) і громадою села. 

Шляхи реалізації

Завдяки цьому проекту відкриваються шляхи для реалізації та розвитку свого потенціалу талановитої молоді в селі, для розвитку і культурного виховання дітей в селі, створення простору для сімейного відпочинку мешканців села. 

Перший етап – ремонт приміщень та придбання необхідного обладнання, інвентаря.

Другий етап – підбір кваліфікованого персоналу, попередній запис відвідувачів, складання графіку роботи та попереднє планування заходів "Клубу талантів".

Третій етап - відкриття "Клубу талантів" і його діяльність протягом першого випробувального року.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:37

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:23

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:12

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Паламарчук Людмила Володимирівна

У відповідь до від

пн, 06/04/2018 - 09:41

Привіт колега та учасник проекту, дуже шкода, що Ваш проект не переміг. Але я сподіваюсь, що не припинете втілювати його в життя самотужки. Ось і я хочу це зробити. Ви дали мені посилання на сервіс ... Я спонсор, але він не відкривається.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада