Панкратова Тетяна

Панкратова Тетяна

Вік
47
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Протягом останніх одинадцяти років я активно займалася розробкою методики реабілітації та розвитку дітей з різними психічними порушеннями, включаючи і аутизм. Результати, теорія і практика вирішення подібних проблем описана в моїй книзі «Вихід є!».

Відразу скажу, що такий комплексний підхід ніде не використовується, батьків не намагаються просвіщати й навчати, бо багато речей навіть фахівці не помічають і навіть не знають важливих закономірностей в психічному розвитку дітей.

Мені було просто цікаво розібратися в цих проблемах і як фахівця, і як мамі. Маючи можливість постійного консультування дітей і спілкування з батьками на основній роботі в психлікарні, які возять своїх дітей і в Київ, і на Західну Україну, і в Харків, і в Москву, і в Ізраїль - хто куди може, дивуються під час нашої бесіди, чому їм раніше ніхто з лікарів не пояснив такі важливі речі і в такий доступній формі, як про це викладається в книзі.

Багаторічна практика роботи дитячого психолога з проблемними дітьми (аутизм, затримка розумового і мовного розвитку, ДЦП тощо) дозволила створити оригінальну, і РЕАЛЬНО ЕФЕКТИВНУ, методику розвитку нервової системи і розумових здібностей у дітей, виконувану в домашніх умовах. Бажаючі можуть дізнатися про неї в книзі «Вихід є!».

Дана книга є практичним посібником для батьків, і фахівців, теж.

З книги можна дізнатися про причини психічних і фізичних порушень у дітей, систему ранньої діагностики, саму методику занять, програму відновлення і розвитку психічних функцій у дітей в нормі та патології, відгуки батьків, з дітьми яких проводилася пропонована система занять.

Медицина
Ідея змін

Мета

Створити центр сімейного консультування для батьків, у яких є діти з порушеннями розумового і мовного розвитку, аутизму та ДЦП.
так само для майбутніх батьків, які бажають знати як запобігти подібним порушенням з перших днів життя дитини. 

Моя система ранньої діагностики дозволяє побачити проблеми вже з перших днів і почати роботу по їх усуненню. 

Методика передбачає самостійну роботу батьків у реабілітації дитини, що дозволяє сім'ї істотно економити гроші на витрати узконаправлених фахівців, а державі, в кінцевому підсумку, мати більш здорове, працездатне і соціально-адекватне населення в майбутньому, всього 1 консультація дозволить батькам отримати відповіді на їхні головні питання, допомогти їм скласти план дій для подальшої самостійної роботи з дітьми.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:28

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:07

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада