к

Пархоменко-Куцевіл Оксана

Вік
40
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2000 рік — Дніпропетровський національний університет, спеціаліст, соціальна робота. 

2013 рік — науковий ступінь, вчене звання: доктор наук із державного управління (спеціальність 25.00.01 – теорія та історія державного управління).

2006 рік — кандидат наук із державного управління (спеціальність 25.00.03 – державна служба). 

Володіння мовами: англійська, російська вільно.

Досвід роботи

січень 2001 - червень 2002 — провідний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи Управління політики соціального захисту інвалідів Міністерства праці та соціальної політики України (м. Київ).

червень 2002 - лютий 2005 — начальник відділу нормативно-правової роботи Управління політики соціального захисту інвалідів Міністерства праці та соціальної політики України (м. Київ).

лютий 2005 - вересень 2009 — начальник відділу нормативно-правової роботи та зв’язків із громадськими організаціями Департаменту у справах ветеранів та людей похилого віку Міністерства праці та соціальної політики України (м. Київ).

вересень 2009 - лютий 2010 — заступник проректора Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ).

лютий 2010 - квітень 2014 — заступник віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ).

квітень 2014 - травень 2017 — головний науковий співробітник Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ).

травень 2017 - по лютий 2018 — радник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (Київ).

лютий 2018 - по теперішній час — доцент кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування Житомирського державного технологічного університету.

Ранг державного службовця: 5 ранг присвоєно у 2011 році.

Загальний стаж роботи: 21 рік.

Стаж державної служби: 13 років.

Міжнародні сертифікати:

  • міжнародний сертифікат Французької школи державного управління розробника та координатора тренінгів (від 26.09.2011);
  • сертифікат Британської Ради про проходження курсу підвищення кваліфікації з англійської мови (від 02.06.2013);
  • сертифікат проекту TWINNING про проходження тренінгу «Стратегічне планування та управління людськими ресурсами на публічній службі» (22.10.2014);
  • свідоцтво українсько-голландського проекту про успішну участь у тренінгу для тренерів з питань гнучкої демократії та методики роботи із ситуативними прикладами (кейс-стаді) (02.04.2015);
  • сертифікат посольства Швейцарії в Україні про успішне проходження практичного семінару «Методики запобігання корупції на публічній службі» (21-22 квітня 2016 року);
  • сертифікат Co-funded by the Tempus Programme of the European Union про участь в міжнародній конференції «Центри освіти «третього віку» - реальність та перспективи в Україні та ЄС», тренінгових програмах: «Формування міжпоколінної комунікативної компетенції», «Місцеве самоврядування: інструменти демократії», «Управління конфліктами» (14-16 червня 2016 року);
  • certificate Europe and Central Asia Capacity Development Trust Fund about participant in the training “Result-based monitoring and evaluations of projects” (20-24 March 2017).

Публікації: понад 80 наукових праць із проблематики формування державної кадрової політики в системі публічної служби; кадрової безпеки системи публічного управління.

Громадська діяльність: перший віце-президент ГО «Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління».

У жовтні 2015 року приймала участь у виборах до Київської міської ради від Партії місцевого самоврядування. Співпрацювала з 2015 по 2016 рр. на громадських засадах з Партією місцевого самоврядування як науковий експерт.

 

Правоохоронна система
Стратегічні
Ідея змін

Ціль проекту "Концептуальні засади формування системи кадрової безпеки державного управління"

Формування якісного кадрового складу системи державного управління через запровадження незалежного аудиту кадрів, а також системи кадрової безпеки.

Мета проекту: формування інноваційної управлінської еліти через якісну систему навчання, об’єктивний відбір та незалежний аудит сучасних кадрів системи публічного управління.

Термін реалізації: від 3 років до 5 років.

Етапи реалізації проекту

Перший етап – формування кодифікованих нормативно-правових документів з питання кадрів публічної служби (розробка та прийняття) – термін 1 рік. (За умови підтримки Парламенту України та Кабінету Міністрів України).

Другий етап – реалізація нормативно-правового документу з урахуванням формування кадрової безпеки як основи національної безпеки. Термін до 1 року.

Третій етап – інституційний реінженірінг. Формування Міністерства з питань публічної служби на основі Національного агентства України з питань державної служби. Термін до 2 років (паралельно з другим етапом).

Четвертий етап – формування єдиної системи з запобігання та протидії корупції. Термін до 2 років (паралельно з другим етапом).

Моя роль – формування проекту кодифікованих нормативно-правових документів з питання кадрів публічної служби, його супровід, розробка підзаконних нормативно-правових актів України. Супроводження процесів реінженірінгу та інституційної розбудови органів державної влади. Проведення аудиту кадрів та кадрових процесів

Малик Виталій Иванович

нд, 05/27/2018 - 17:22

ваша програма схожа трохи на мою,на жаль не встиг зареєструватися!(

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 15:18

Мені подобається. Можливо я за вас віддам свій голос.

Драгомирецька Наталія Михайлівна

чт, 05/31/2018 - 01:35

Ваша програма стосується саме того розуміння сталого розвитку, який є у всьому цивілізованому світі на теперішній час. Це не загальні гасла, а конкретні дії публічних управлінців для запровадження інновацій. От тоді і буде план Маршала для України! Я віддам за Вас свій голос!

Залазаєв Руслан Леонідович

ср, 06/20/2018 - 19:43

Уважаемая Оксана!
Как вы смотрите на реформу правительства?
Убрать партии, а вместо этого избирать в Раду по 5 делегатов от области ( которые реально могут разрабатывать законы, а не содержать раздутый штат помощников юристов, экономистов и т.д)
Президента выбирать из губернаторов.
Тогда мне кажется будет все прозрачно и когда люди будут голосовать за кандидатов - они могут видеть кто как работал в своей области.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада