1

Пасічний Юрій

Вік
42
Черкаська
Черкаси
Біографія

Відразу після закінчення навчання в Черкаському інженерно-технологічному інституті (зараз, Черкаський державний технологічний університет) за фахом «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація - інженер-будівельник, я працював муляром в "Київмiськбуд-1", де незабаром був переведений на посаду бригадира. Виконували завдання із влаштування стін і перегородок, а так же ставили монолітні і збірні перекриття.

Із 2002 по 2003 роки працював муляром і бетонщиком на будівництві котеджів у підмосковному Передєлкіно.

Із березня 2003 року по лютий 2011 працював на посаді виконавця робіт у Черкаській будівельної компанії «Житлобуд-1». Вів будівництво 4-х-під'їзного багатоповерхового житлового будинку у Черкасах (каркасно-монолітне будівництво) — від розробки котловану до здачі у експлуатацію. Користуючись вахтовим методом будівництва, два тижні через дві, будували котеджі і інші будівлі у Черкасах та області.

Із грудня 2011р. по лютий 2013 року працював виконробом (начальником дільниці) у будівельній компанії «Сфера-Пласт», на будівництві школи на 500 учнів у селі Родниківка, Уманського р-ну Черкаської області, зі здачею у експлуатацію.

Із травня 2013 по грудень 2014 року працював виконробом на будівництві радіомаяка і під'їзної дороги до нього у Міжнародному аеропорту «Шереметьєво», г Москва, в будівельній компанії «Фактор-Плюс».

У 2012 році захопився ідеєю створення енергоефективних огороджуючих конструкцій. До цього мене спонукала нестабільна цінова політика в Україні на енергоносії, що тягне за собою дуже великі фінансові втрати як окремих домогосподарств, так і адміністративних будівель і цехів. У листопаді 2015 року я зареєстрував патент на корисну модель «Стінова панель».

 

Екологія
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: збільшити енергонезалежність України від впливу зовнішніх факторів та покращити якість життя українців. За рахунок впровадження у побут українського винаходу - енергозберігаючих стінових панелей, які можна використовувати у якості огороджуючих стінових конструкцій як в приватних оселях, так і при зведенні багатоповерхових будинків, сільськогосподарських тваринних комплексів та промислових підприємств.

Використання цих панелей дасть змогу скоротити кількість задіяних на будівництві робітників у 3-4 рази, паралельно збільшуючи темпи будівництва в 2-2,5 рази, що суттєво збільшує рентабельність навіть за умови однакової собівартості готових стін із цих панелей та стін із блоків чи цегли, утеплених 100 міліметрами утеплювача.

На сьогоднішній день ця програма може передбачати лише початкові кошти з держбюджету, на стадії запуску проекту, а далі цей проект зможе уже за перші два роки повернути кошти у державну казну.

Що зможе виграти Україна та українці від повномасштабного переходу на високі темпи енергоефективного будівництва?

По-перше, це дасть змогу швидко і якісно, протягом двох-трьох років, закрити проблему соціального і теплого житла.

По-друге, за короткий термін, за умови долучення до програми великих українських компаній забудовників на території усієї України, знизити споживання газу та вугілля (елементів енергетичного шантажу з боку РФ) до нуля у соціальній сфері. Це забезпечить ефективний перехід на відновлювальні джерела енергії, такі як сонячні електростанції, вітрові електростанції, водневі генератори та котли, і автоматично покращить стан екології в Україні.

По-третє - будівельна галузь економіки є мультиплікаційною, тобто із приростом кількості нового будівництва автоматично стимулює приріст і у суміжних галузях економіки, таких як транспортна, металургія, видобувна промисловість. А отже ростуть виробничі потужності і у виробників будівельних матеріалів. Це збільшить зайнятість населення.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:36

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:48

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:41

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада