Павленко Андрій

Павленко Андрій

Вік
52
Київська
Київ
Біографія

30.11.1965 р. Директор компанії “ОРТЕМ”, канатне метро в Україні, комерційний директор компанії АВТ-Інжиніринг — працює в сфері теплоенергетики, голова Благодійного Фонду “Пам'яті Небесної Сотні”.

Є керівником та генеральним менеджером проекту "Канатне метро", новий інноваційний міський електричний транспорт, намагаюсь просунути тему з 2009 року. Проект внесено в перспективний план розвитку міста Одеса.

До 2014 року на рівні кабінету міністрів Криму намагались впровадити як туристичний різновид транспорту в Криму, а саме маршрут "Сімферопіль-Ялта" та в місті Севастополі.

Крім основної роботи, завдяки якій заробляю на життя, мною засновано Благодійний Фонд "Пам”яті Небесної Сотні" для створення та закарбування в історії пам'яті великого подвигу великих українців, еліти нації Героїв Небесної Сотні.

На зароблені гроші намагаюсь на малій батьківщині кожного героя поставити монумент, пам'ятний знак чи меморіальний комплекс на честь Небесної Сотні.

Економіка
Регіональні програми
Соціальний захист
Ідея змін

Мета

Будівництво канатного метро, яке економічно набагато вигідніше, в силу цілого ряду переваг:

  • Відносні енерговитрати на переміщення пасажирів в 5-10 разів нижче, ніж у сучасного автомобіля; для прокладки траси потрібно не більше 0,1 га землі на один кілометр шляху з інфраструктурою;

  • Не вимагається споруди насипів, виїмок, будівництва тунелів, потужних естакад, шляхопроводів і віадуків, що порушують ландшафт і нестійких до впливу стихійних лих (землетруси, повені, зсуви та ін.);

  • Собівартість перевезення пасажирів - на рівні сучасних приміських електропоїздів;

  • Вартість будівництва траси з інфраструктурою в 2-5 разів дешевше сучасних залізних і автомобільних доріг, при цьому ресурсомісткість (потреба в будівельних матеріалах і конструкціях, обсяг земляних робіт, витрата чорних і кольорових металів і т. п.) буде мінімальним.

Неодноразово пропонував київській мерії ретельніше розглянути  перспективний і позитивний для розвитку міста проект. Проектом цікавляться такі міста, як Вінниця, Дніпро, Тернопіль зроблені певні кроки для впровадження.

Для України цей проект майже ідеальний у співвідношені   кошторису та ефекту від реалізації.

Крім впровадження інноваційного екологічного та абсолютно вигідного для України проекту Канатного Метро, займаюся  проектуванням, монтажем та сервісом технічної частини жилих та промислових будівництв... а саме котелень, індивідуальних та центральних теплових пунктів, мереж та вертикального різновиду транспорту - неабияк важливому для життя міста — ліфтами.

Посилання на презентацію програмної мети кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:05

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 15:40

без розстрілучиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систепму радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:27

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада