Павленко

Павленко Олександр

Вік
32
Київська
Киев
Біографія

Фахівець із управління та продажу, експерт у Digital iнструментах. 

Магістр із менеджменту та юрист за освітою.

Бізнес-тренер із продажів, управління часом. Навчив більше 300 людей. 

Лідер та харизмат. 

10 років працюю з онлайн-бізнесами на территорії СНГ. 

Взявши старт із позиції менеджера з продажу у компанії з чисельністю персоналу 8 осіб, я став її генеральним директором. 

Причому тепер - це уже міжнародне Діджитал агентство з персоналом 200 осіб із представництвами у 4 країнах.

Із червня 2017 я працюю з рiзними ICO проектами і технологією blockchain. Також я створив асоціацію фахівців, яка допомагає зрозуміти цей новий напрямок.
 

Повний текст резюме кондидата.

ІТ
Ідея змін

Ідея проекту:

Покращити рівень життя, економіки та стан доріг України за допомогою упровадження на державний рівень контролюючої цифрової технології, яка здатна практично вивести корупцію, упровадити прозорість у вибори, тендери та різні державні витрати і доходи. Це має підвищити рівень життя і процвітання не лише окремої людини, а й Нації в цілому!

Проблема:

1.    Наразі усі кошти, які отримує наша влада, зникають практично безслідно. Гроші державний бюджет здирає з українців у вигляді податків, низької заробітної плати, підвищених комунальних платежів, забираючи при цьому останнє. Ще ми беремо купу Європейських траншів, які рано чи пізно доведеться віддавати або надавати територію своєї країни у якості ями для різного виду відходів, куди Європа буду виливати своє «Г».
Ви пробували дізнатися у ЖКГ, куди діваються кошти? Чи бачив хтось хоч раз, щоб який-небудь державний заклад відзвітував у прозорому вигляді за отриману копійку й витрати?
2.    Підтасовка голосування, фальсифікація виборів і інші державні діяння на які можуть вплинути громадяни України.
По простому кажучи, використовуючи запропоновану мною ідею і технологію, можна виключити будь-яку можливість змінювати голос, який віддає громадянин України. Ще це робить неможливим додавання «неіснуючих» людей, оскільки даний вид обліку створить єдиний реєстр з повною перевіркою корисності людини.
3.    Єдина картка громадянина України. Виходячи з п.2, буде створена єдина «сервісна книга» громадянина України. Дана система створює для кожного напрямку життя людини свої плюси:

Медицина: Це змусить кожного лікаря, який ставить діагноз, ставитися до цього серйозно, оскільки будь-який неправдивий чи хибний запис/діагноз покаже, хто його робив. Інші лікарі зможуть дивитися минулі історії хвороби і діагнози.

Освіта: Зберігає всю історію навчання і оцінок. Це дозволить людям здобувати наступний рівень освіти без вступних екзаменів. А при прийомі на роботу співробітника буде можливість дивитися, якими якостями та знаннями володіє людина.

Банківська система: легко і просто можливо буде перевірити історію людини, дати їй потрібний кредит.

Подорожі: Легкий спосіб отримати візу.
4.    Цифрова валюта, яка буде контролюватися громадянами України. Це виключить друкування грошей на верстатах, і дасть можливість контролювати гроші громадянам України.
І все це лише поверхневі можливості впровадження на державному рівні сучасних цифрових технологій.

Опис:

У 2003 році вперше заговорили про технологію BlockChain, яка має назву Bitсoin. Так, це технологія яка не є пірамідою :). Ідея технології блокчейн максимально проста - це величезна база даних загального користування, яка функціонує без централізованого керівництва. У випадку з біткоінами, перевіркою транзакцій займаються так звані Майнери - учасники системи, які підтверджують справжність вчинених дій, а потім формують із записів транзакцій блоки.
Оскільки сам процес Майнінг пов'язаний зі складними математичними завданнями, Майнери повинні мати у своєму арсеналі досить потужні комп'ютери. Але в разі державної платформи це потрібно спростити і довести до досить простого рівня.
У руках цих учасників і знаходиться розподілена база даних, що складається з «ланцюжка блоків». Розподілений характер бази даних на основі блокчейна  дозволяє контролювати достовірність транзакцій без нагляду будь-яких фінансових регуляторів.
Блокчейн не має центрального органу, тому транзакції перевіряються усіма учасниками системи. Це дозволяє спростити процедуру і позбутися посередників. Програмний код мережі відкритий, і будь-хто може звернутися до нього, але дані про особу і інша персональна інформація залишаються таємницею. Все, що бачать творці блоків, - дані по кожній конкретній операції.

Простіше кажучи, якщо технологію впровадити у повсякденне життя, то контроль банків, держорганів, аудиторів, контролерів, страхових компаній або реєстраторів буде просто не потрібен.

Ця технологія набирає популярність і впроваджується у різних країнах.

 

Бойко Сергей Леонидович

ср, 05/09/2018 - 17:57

??

Александр Павленко

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 13:38

Силище :)

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:40

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:54

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада