Печончик Олександр

Печончик Олександр

Вік
51
Рівненська
Володимирець
Біографія

Безпартійний, двічі обирався депутатом Володимирецької районної ради.

 • 1983 року закінчив Хиноцьку середню школу і розпочав свій трудовий шлях в Радгоспі  з посади тракториста;
 • 1983-1984 роки навчався в Кузнецовському ТУ-2 за спеціальністю «електрозварювальник»;

 • 1984-1986 роки проходив строкову службу у групі Радянських військ в Німеччині (колишня ГДР);

 •  1987-1991 роки навчався в Рязанській вищій школі за спеціальністю «Правознавство»;

 • 1991-1993 роки  - юрисконсульт заводу «Ситал»;

 • 1993-1994 роки – слідчий прокуратури Володимирецького району;

 •  1995 по даний час – адвокатська діяльність.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета
Переобрання владного політикуму (Президента та народних депутатів) на найближчих виборах в державі на «Нових Лідерів» з подальшим втіленням   комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному,  владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному   середовищі, частина яких відображена у програмних анкетах осіб даного проекту.  

Проблема
Значна частина можновладців на всіх рівнях одночасно мають свій  бізнес,   когось «кришують»  або мають виключно матеріальний  інтерес  та не  відповідають засадам  доброчесності. Вони є учасниками різного роду корупційних  схем і  оборудок розкрадання державного  бюджету та  системно діють в рамках  кругової  поруки з цинічним втіленням у  державі безправ’я і  правового нігілізму.

Шляхи реалізації

 • В  період дії   проекту відкрито сформувати з числа   наявних  у проекті «Нових лідерів», молоді, громадських наглядових рад,  волонтерів,   громадських організацій, активістів, малого і середнього бізнесу  та інших небайдужих   громадян основу нової  команди для активної участі у прийдешніх  виборах Президента та Народних депутатів України, -  обирати та  бути обраними;

 • На  прийдешніх  виборах обрати нового Президента України та нових  народних депутатів   України  з  числа осіб, що не  були  при   владі   понад  20  років  і  жодного разу  не  були  обрані народним  депутатом  України.  З числа тих  які   підтримають  дану  програмну   мету і  відповідають засадам доброчесності відповідно до настанов  нової команди, які будуть сформовані  та оприлюднені до  початку  виборчої  компанії  Президента та  народних депутатів України;

 • Протягом  року  правління «нової команди» через   законодавчі  новели  (люстрація, атестація, відповідальність (політична, кримінальна, адміністративна, цивільна), оціночні  якості,  доброчесність, тощо) очистити  виконавчу, законодавчу  та судову   владу  включаючи  і   силові  органи   від  одіозних можновладців,  які     цинічно спотворюють свою діяльність  у  державницьких  структурах  та  використовують  владу  виключно у  власних  інтересах  та (або)  інтересах третіх осіб  у  злочинний  спосіб  із одночасним приведенням  нових (молодих) талановитих людей  до  владних  структур;

 • Протягом   2- років  правління «нової  команди» запровадити   комплексні програмні      переміни  у   політичному,  владному,  бізнесовому, економічному, правовому, міжнародному та суспільному   середовищі  включаючи  і   відродження   села  із     пріоритетом  для  молоді  в  усіх  сферах   життєдіяльності  держави;

 • Щорічне   публічне обговорення   про  виконані програмні  зобов’язання,  визнання  помилок та   дієвих   коректив    надалі  за  підсумками року  в  залежності від    прийдешніх  викликів.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Кулина Руслан Олександрович

пт, 05/11/2018 - 22:20

Все дуже класно відповідно до Вашої програмної мети, але історично ми бачимо інше, приходячи кожного разу на вибори ми обираємо людей у владу, довіряючи їм свої голоси, але вони в подальшому нас зраджують в своїх власних інтересах. Згадаймо принаймні останні вибори до ВРУ, Президента України, обласні, місцеві, районні, селищні. Порядних та чесних людей дуже мало, а в більшості до влади приходять знову ж таки ті, хто й був при ній з часів незалежності України, починаючи з 1991 року. Можливо необхідно вдосконалити виборче законодавство з даного питання та нарешті прийняти Виборчий кодекс України, враховуючи кращі практики виборчих систем світу тощо. Виборці повинні обрати з усіх кандидатів найчесніших, найпорядніших, гідних бути представниками та захисниками їх інтересів.

Мартищук Теодор Любомирович

пт, 05/11/2018 - 22:43

Доброго дня пане Олександр Печончик
Я ознайомився з вашою програмою.і даний коментар залишаю тут, як відповідь на Ваш допис на моїй сторінці лідера.
Розумію що для втілення моєї програми наразі (КС 4-2018) треба сприяння з боку парламенту. Тому пропоню Вам не дочікуючись завершення проекту "нові лідери" включити мій проект у Вашу програму.
Адже Ваш проект про нові обличчя і нові ідеї в політиці, а мій про нові правила гри для нових політиків. А хто зможе краще, не словом а ділом, довести що зміна системи влади є пріоритетним завданням для "нових" політиків.
В цьому питанні пропоную свою участь і підтримку.
З повагою
Лідер Теодор Мартищук.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:39

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Ребристий Дмитро Олександрович

пт, 05/18/2018 - 11:23

Ув. Александр , благодарю за внимание к моему проекту . Так как ответ содержит большой объем информации , для экономии Вашего и моего времени , готов ответить на все Ваши вопросы в телефонном режиме . Так мы сможем более продуктивнее провести наше общение за более короткий промежуток времени , и тем самым достигнуть желаемого результата . С Ув. Дмитрий .

логінов олексій павлович

вт, 05/22/2018 - 13:07

Прощу переконатися, в дієвості, запропонованих Петром Рекало пропозицій на "фейсбук Петро Рекало".
Саме те, про що Ви декларуєте, в своїх намірах на благополуччя народу та держави, визначає позиція кандидата в президенти від народу. Пропоную Вам ознайомитися, підтримати та поширювати в ЗМІ, щоб про це всі знали.

Ребристий Дмитро Олександрович

чт, 05/24/2018 - 10:49

АЛЕКСАНДР ПЕЧОНЧИК . Вы до сих пор не выполнили своего обещания .

шершень Юрій Гнатович

вт, 05/29/2018 - 17:32

ВИТЯГ ІЗ СТАТУТУ НОВОСТВОРЕНОЇ ОРАНІЗАЦІЇ ЯКА ФОРМУЄТЬСЯ «ГРУПОЮ ЛІДЕРІВ» В РАМКАХ ПРОЕКТУ (ОСНОВНІ ТЕЗИ) (дискусійний орієнтовно до 31.05.2018 року)
1. Завдання: формування нової команди для спільного втілення комплексних програмних цілей дієвих перемін у політичному, владному, бізнесовому, правовому, економічному, міжнародному та суспільному середовищі.
2. Керівництво: до керівного складу організації (центральні, обласні, районні) можуть обиратись особи, які дотримуються статутних засад і не були при владному управлінні останні 20 років за виключенням;
- викладацького і медичного персоналу, які не займали керівних посад; військовослужбовців, які приймали участь в АТО, волонтерів, військових капеланів.
3. Звітність: керівний склад організації всіх рівнів щорічно звітує перед членами організації, де одночасно вирішується питання щодо їх переобрання. Обов’язком звітності керівництва наступає і по результатам виборів та по іншим резонансним подіям , які мають дотичність,- їх переобрання.
4. Особливості припинення повноважень: дострокове відкликання керівництва всіх рівнів, висловлення їм недовіри, виключення тощо.
5. Механізм розгляду ініціатив рядових членів: якщо ініціатива розглянута на районному рівні та відмовлено у її запровадженні (вирішенні), тоді автоматично її переглядає обласне керівництво. За наслідками може вирішуватись дострокове припинення повноважень райкерівництва;
- якщо облкерівництво відхиляє ініціативу рядового члена також, то за клопотанням ініціатора порушене питання може переглядатись вищим керівництвом організації із відповідними наслідками;
- якщо ініціатива рядового члена прийнята до реалізації то автоматично ініціатор стає на чолі робочої групи, а керівництво, що погодило її сприяє в реалізації цієї ініціативи.
6. Пріоритети для молоді: висуваєм кандидатами в депутати всіх рівнів та інші виборні органи, які пройшли внутрішній відбір, проявили себе в організації або інших подіях та відповідають статутним засадам.
7. Гендерна рівність: 50/50 (при наявності таких) в усіх проявах.
8. Вимоги для всіх членів організації включаючи і керівництво: - єдність;-щирість;-активність;- доброчесність;-самовідданість.
9. Відповідальність: -невиконання та недотримання вимог Статуту є підставою для виключення з членів, дострокове припинення повноважень, відкликання, переобрання, виключення тощо.
Прим. Закласти у Статут організації модель управління відмінну від діючих та частково подібну державному управлінню (нинішньому) із механізмами зворотнього, які держава не запроваджує, для іспиту осіб, що бажають діяти в інтересах суспільства.
Лідер Олександр Печончик

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада