11

Перун Інна

Вік
44
Одеська
с. Прилиманське
Біографія

Народилась 24.03.1974  року у селі Чегодарівка Ширяєвського району Одеської області.

В 1975 році моя родина переїхала жити у село Прилиманське.

Закінчила з відзнакою Прилиманську середню школу у 1989 році, після чого вступила до Медичного училища №2, яке теж закінчила з відзнакою у 1993 році.  У 2015 році я закінчила Одеський національний медичний університет за спеціальністю «медицина» і отримала базову вищу освіту.

У 1990 році  працювала санітаркою у КУ МКЛ №1. Потім, після закінчення училища, повернулась до лікарні працювати медичною сестрою. Саме тут я працюю до сьогодні.

Громадською діяльністю займаюсь із 2010 року. Саме тоді я балотувалася і пройшла у депутати Прилиманської сільської ради 6 скликання.

У 2012 році було прийнято рішення про створення громадської організації «ЧАС ІНІЦІАТИВИ» керівником якої я є.

Також я є членом ще двох громадських організацій «Робочий конгрес громадянського суспільства України» та ГО «За право жити ім. Макарової Т.В.», в яких активно працюю.

 В 2017 році увійшла до Громадської ради при Овідіопольській районній адміністрації.

Судимостей ніколи не мала.

На даний час безпартійна.

Моєю метою є покращення життя в Україні, боротьба з корупцією на всіх рівнях.  Також справедливе відношення до людей з інвалідністю та сиріт, розвиток соціальних програм і досягненнях реальних цілей, поліпшення життя підопічних і боротьба із каральною психіатрією, яка забирає життя підопічних і робить дієздатних людей недієздатними.

Програма розроблена для реформування психоневрологічних інтернатів та дитячих будинків та повернення людей, які там утримувались, у соціум.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення реабілітаційних центрів і придбання будинків у сільській місцевості для категорії громадян з інвалідністю та осіб-сиріт із залученням кваліфікованих викладачів, психологів та небайдужих до цієї найважливішої проблеми громадян. Щоб після дитячих інтернатів діти-сироти та люди з інвалідністю не потрапляли до психоневрологічних інтернатів та будинків для людей похилого віку, що відбувається станом на сьогодні. 

Центр соціально-психологічної реабілітації осіб-сиріт з інвалідністю створюється для тимчасового проживання інвалідів з психічним захворюванням (від 18 до 40 років), які після інтернатів виявилися у психіатричних інтернатах і будинках для людей похилого віку.

Також у центрі будуть проживати сироти після закінчення училищ — для соціалізації та надання допомоги людям із розумовою відсталістю.

Центр надаватиме допомогу соціальну, психологічну, правову, педагогічну, медичну та ін.

Після реабілітації у центрі підопічні будуть працевлаштовуватися на різні підприємства, а також будуть  працювати на підсобному господарстві в соц. центрі, де можна буде навчати сиріт сільського господарства, тваринництва. Вони вирощуватимуть екологічно чисту продукцію для себе, а надлишки продаватимуть місту.

На підсобних господарствах центру планується вирощувати курей, качок, гусей, свиней, кролів, а також тримати корів і коня. Необхідний також буде вантажний міні-автомобіль.

Допомогу у постачанні кормів для ведення господарства у центрі надаватимуть місцеві підприємці та районні адміністрації.

Для жінок-сиріт з інвалідністю планується придбати швацькі та в'язальні машинки. Харчування підопічних центру відбуватиметься за рахунок їх пенсії та підсобного господарства.

Оплата фахівців (директор, соціальний працівник, психолог, юрист, майстер з навчання ведення домашнього господарства), комунальні послуги - за рахунок бюджету районної Ради.

Центр створюється за рахунок залучення коштів благодійних фондів та бюджетного фінансування райадміністрації. Також будуть залучатися на благодійній основі педагоги із середніх шкіл для навчання підопічних центру грамоті, музиці, культурі, художньому мистецтву.

Кількість проживаючих в центрі сиріт - не більше 16 осіб, термін реабілітації - 3 роки. 

Далі, після успішної реабілітації, передбачається купівля ​​сиротам з інвалідністю будинків у селах, надання допомоги у придбанні першочергово необхідного інвентарю, тварин, для ведення надалі самостійно господарства.      

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада