еп

Пігура Евген

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Освіта

2003 - 2007 рр. - Київський індустріальний технікум, спеціальність "технік-електромеханік".

2007 - 2011 рр. - Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", спеціальність "хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів".

Досвід роботи

 вересень 2015 р. - серпень 2016 р. - системний адміністратор, ТОВ "Кріон Плюс";

2011 - 2015 рр. -  системний адміністратор ТОВ "Гранд Сервіс";

2009 - 2010 рр. - комірник, мережа магазинів OGGI;

2007 - 2009 рр. - комірник, мережа магазинів SELA;

2003 - 2007 рр. - продавець, власник, Радіоринок (торгівля).

Навички роботи з комп'ютером

Впевнений користувач: MS Office (Word, Exсel, Power Point, Access, Outlook), навички роботи з Інтернет (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox) і електронною поштою (Outlook Express), Photoshop, невеликий досвід роботи з html, css, javascript , Mysql, C++, так само досвід з багатьма іншими видами програм і мов.

Знання мов: українська, російська - рідні, англійська - зі словником.

 

ІТ
Економіка
Ідея змін

Ця програма може бути застосована та використана у будь-якій країні. Вона працюватиме як на добробут її жителів, так і на добробут самої країни. У планах - створення організації, яка займатиметься всебічною допомогою людям у юридичних та технічних питаннях як для тих громадян, що входять до її складу, так і для тих, що не входять. Ще одною важливою функцією організації буде участь у роботі над легалізацією криптовалюти в Україні та розробці відповідної законодавчої бази. 

Етапи реалізації
1. Створення громадської організації для об'єднання усіх, хто займається або планує займатить видобутком криптовалюти. Також ціллю ГО буде допомога тим, хто ще не знайомий із тим, що таке криптовалюти і навіщо вони потрібні. 

2. Реєстрація доменного імені та створення форуму. Залучення допомоги для консультації спільноти як із технічних, так і з юридичних питань. 

3. Створення сайту для видобутку усіх перспективних криптовалют. Створення та обслуговування може реалізовуватись як за підтримки держави, так і обслуговуючою компанією.

Наслідок: наповнення бюджету країни на сотні мільйонів доларів, а також покращення рівня життя її громадян. 

Дохідна частина

За попередньою статистикою в Україні близько 200 000 майнерів, і як мінінум 200 000 пристроїв для видобутку біткоінів, якщо брати із розрахунку 1 пристрій на 1 майнера. 
З цієї статистики можна зробити попередні підрахунки, а саме: видобуток у вигляді біткоінів складе близько 20 блоків на добу. 20 блоків по мінімальної прибутковості - це 250 монет за добу. Податок у вигляді 5% від доходу громадян на місяць становитиме близько 375 монет. Відповідно до нинішньої ринкової вартості (8000 у.о.) це складе 3 000 000 доларів на місяць.
Якщо залучити обслуговуючу компанію з оплатою 20%, згідно зі світовою практикою, прибуток складе 600 000 у.о., що зацікавить великі компанії або інвесторів.

В розрахунках не врахована безліч інших валют ринку, видобуток яких теж відкриє значні можливості для країни. 

Посилання на повну програмну мету

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:53

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:34

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:37

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада