Освіта вища, НТУУ КПІ, Магістр адміністративного менеджменту (з відзнакою).
Проходив практику у Шевченківській РДА міста Києва та у комітеті промислової політики Верховної Ради України.
Проходив низку тренінгів по партійному будівництву, коунікаціям та екотематиці.
В минулому підприємець. Маю досвід створення виробничого підприємства з нуля, керування колективом до 50 осіб.
Громадський активіст. Під час Майдану - один з організаторів нічних патрулів в Дарницькому районі міста Києва. Член Громадської ради Майдану. Член громадської ради при Дарницькій РДА.
Еко-активіст. Переможець всеукраїнського конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування при КМУ з програмою роздільного збору твердих побутових відходів. Цікавлюся органічним с/г виробництвом, пермакультурою, природними методами очистки річок, сортую сміття, намагаюся використовувати багаторазові або біорозкладальні речі.
Член ГО “Земля АРАТТА”. Створюємо еко-поселення в селі Ковалин Переяслав-Хмельницького району Київської області. Вже 15 родин отримали Землю і готуються до облаштування. Вважаю екопоселення одночасно відродженням традицій старовини та шляхом в майбутнє і одним із способів побудувати середній клас 21 сторіччя.
Кандидат в депутати Київради по 11 округу. Кандидат в депутати Верховної ради. Член ТВК м. Києва.
Член ГО “Сила Людей”. Співзасновник партії “Сила Людей”, екс-Голова ЦКРК, член ЦКРК партії. Вірю, що побудова справжньої ідеологічної децентралізованої партії це вірний шлях до побудови справжньої демократичної заможної країни.
Чому “Сила Людей”? Бо найвища цінність - Людина.
Чому “Кардіоскринінг?” Бо саме цінне, що є в Людини - життя.
Вірю в успіх України.
Медицина
Соціальний захист
Ідея змін
Мета проекту:
Зменшити смертність та наслідки ускладнень серцево-судинних захворювань (гіпертонія, ішемічна хвороба, порушення мозкового кровообігу, серцева недостатність та пороки серця - далі ССЗ) за допомогою проведення ранньої тотальної високоякісної періодичної експрес-діагностики в динаміці з подальшою комп'ютерною інтерпретацією та порівнянням (далі кардіоскринінг).
В рамках проекту “Нові Лідери” планується провести 1 етап кардіоскринінгу — у обраних населених пунктах Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Концепція/технологія/план запуску:
провести інформування населення та підготовчі роботи (тиждень)
провести первинний виїзний кардіоогляд (до 5 хвилин на людину, приблизно 100 оглядів в день на 1 кардіограф з 1 медпрацівником та 1-2 помічниками, для села в 300 мешканців - 2-3 дні)
занести дані в систему, далі система проаналізує кардіограму та виділить групи ризику ССЗ (автоматично при підключенні до мережі Інтернет, при наявності мережі на місці огляду - результат одразу)
надати первинну кардіограму та її програмну інтерпретацією з порадами щодо образу життя, профілактики, лікування або потреби в більш спеціалізованому обстеженні оглянутому (в паперовому варіанті) та його лікарю за контрактом (в електронному варіанті)
в залежності від групи ризику ССЗ проводити повторні огляди раз в 3-36 місяців
Переваги:
швидкий огляд не обов'язково лікарем (фельдшер, медсестра)
повна комп'ютерна інтерпретація з високою точністю на основі більше 70 показників (за даними розробника вірогідність помилки системи вдвічі менша ніж вірогідність помилки лікаря)
можливість використання багатьох моделей кардіографів, втч наявних в медзакладах
можливість лікарю побачити первинні дані і самостійно проаналізувати та порівняти їх з висновками системи
при повторному обстеженні автоматичне порівняння стану в динаміці (стало гірше чи краще з показниками)
порівняно низька очікувана сукупна вартість повних витрат в розрахунку на 1 обстеженого при такому способі проведення навіть без врахування економічного ефекту зменшення захворюваності та смертності (якщо враховувати усі витрати, від підготовки кардіологів до проїзду хворого з села в райцентр на обстеження в два кінці, виїзд швидкої, витрати на лікування ускладнень, вартість підписки на програму, вартість проведення масового обстеження і тд)
можливість навчання медпрацівників у ФАПах проведенню повторного огляду (можливе навчання одночасно з первинним оглядом)
Орієнтовна вартість етапу первинного обстеження мешканців 1 району (30 000 обстежень) становить:
апаратний комплекс - до 3000 у.о. (кардіограф, ноутбук, модем, принтер), потреба - 3 од.
програмний комплекс - до 1000 у.о. (на 10 000 обстежень), потреба 3 ліцензії
інші витрати (проїзд до місця проведення і по району, проживання, харчування, оплата праці спеціалістів фірми розробника, медпрацівників, податки, витратні матеріали, зв'язок, тощо) - до 7000 у.о. (в розрахунку на 1 апаратно-програмний комплекс за 3 місяці), потреба - 3 од..
непередбачувані витрати 6% - 2000 у.о.
Отже бюджет проекту - до 35 000 у.о. або близько 30 гривень за 1 обстеження+діагностику.
Соціальний та економічний ефект — зменшення смертності та інвалідизації від ускладнень ССЗ, зменшення витрат на лікування гострих станів ССЗ, зменшення кількості днів непрацездатності, вища якість життя хворих на ССЗ.
Даний проект проходив тестування розробником в Україні та має успішну реалізацію в інших країнах світу.
Кінцева мета - впровадження системи кардіоскринінгу в усіх медичних закладах сімейної медицини, амбулаторної та поліклінічної допомоги, використання даних системи в кардіологічних медичних закладах, і як наслідок зниження смертності та наслідків ускладнень серцево-судинних захворювань в Україні.