Плавицький Роман

Плавицький Роман

Вік
37
Київська
Київ
Біографія

Освіта вища, НТУУ КПІ, Магістр адміністративного менеджменту (з відзнакою).

Проходив практику у Шевченківській РДА міста Києва та у комітеті промислової політики Верховної Ради України.
Проходив низку тренінгів по партійному будівництву, коунікаціям та екотематиці.

В минулому підприємець. Маю досвід створення виробничого підприємства з нуля, керування колективом до 50 осіб.

Громадський активіст. Під час Майдану - один з організаторів нічних патрулів в Дарницькому районі міста Києва. Член Громадської ради Майдану. Член громадської ради при Дарницькій РДА.

Еко-активіст. Переможець всеукраїнського конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування при КМУ з програмою роздільного збору твердих побутових відходів. Цікавлюся органічним с/г виробництвом, пермакультурою, природними методами очистки річок, сортую сміття, намагаюся використовувати багаторазові або біорозкладальні речі.

Член ГО “Земля АРАТТА”. Створюємо еко-поселення в селі Ковалин Переяслав-Хмельницького району Київської області. Вже 15 родин отримали Землю і готуються до облаштування. Вважаю екопоселення одночасно відродженням традицій старовини та  шляхом в майбутнє і одним із способів побудувати середній клас 21 сторіччя.

Кандидат в депутати Київради по 11 округу. Кандидат в депутати Верховної ради. Член ТВК м. Києва.

Член ГО “Сила Людей”. Співзасновник партії “Сила Людей”, екс-Голова ЦКРК, член ЦКРК партії. Вірю, що побудова справжньої ідеологічної децентралізованої партії це вірний  шлях до побудови справжньої демократичної заможної країни. 

Чому “Сила Людей”? Бо найвища цінність - Людина. 
Чому “Кардіоскринінг?” Бо саме цінне, що є в Людини - життя.
Вірю в успіх України. 

 

Медицина
Соціальний захист
Ідея змін

Мета проекту: 

Зменшити смертність та наслідки ускладнень серцево-судинних захворювань (гіпертонія, ішемічна хвороба, порушення мозкового кровообігу, серцева недостатність та пороки серця - далі ССЗ) за допомогою проведення ранньої тотальної високоякісної періодичної експрес-діагностики в динаміці з подальшою комп'ютерною інтерпретацією та порівнянням (далі кардіоскринінг). 

В рамках проекту “Нові Лідери” планується провести 1 етап кардіоскринінгу — у обраних населених пунктах Переяслав-Хмельницького району Київської області. 

Концепція/технологія/план запуску:

 1. провести інформування населення та підготовчі роботи (тиждень)
 2. провести первинний виїзний кардіоогляд (до 5 хвилин на людину, приблизно 100 оглядів в день на 1 кардіограф з 1 медпрацівником та 1-2 помічниками, для села в 300 мешканців - 2-3 дні) 
 3. занести дані в систему, далі система проаналізує кардіограму та виділить групи ризику ССЗ (автоматично при підключенні до мережі Інтернет, при наявності мережі на місці огляду - результат одразу)
 4. надати первинну кардіограму та її програмну інтерпретацією з порадами щодо образу життя, профілактики, лікування або потреби в більш спеціалізованому обстеженні оглянутому (в паперовому варіанті) та його лікарю за контрактом (в електронному варіанті)
 5. в залежності від групи ризику ССЗ проводити повторні огляди раз в 3-36 місяців


Переваги: 

 1. швидкий огляд не обов'язково лікарем (фельдшер, медсестра)
 2. повна комп'ютерна інтерпретація з високою точністю на основі більше 70 показників (за даними розробника вірогідність помилки системи вдвічі менша ніж вірогідність помилки лікаря)
 3. можливість використання багатьох моделей кардіографів, втч наявних в медзакладах
 4. можливість лікарю побачити первинні дані і самостійно проаналізувати та порівняти їх з висновками системи 
 5. при повторному обстеженні автоматичне порівняння стану в динаміці (стало гірше чи краще з показниками)
 6. порівняно низька очікувана сукупна вартість повних витрат в розрахунку на 1 обстеженого при такому способі проведення навіть без врахування економічного ефекту зменшення захворюваності та смертності (якщо враховувати усі витрати, від підготовки кардіологів до проїзду хворого з села в райцентр на обстеження в два кінці, виїзд швидкої, витрати на лікування ускладнень, вартість підписки на програму,  вартість проведення масового обстеження і тд)
 7. можливість навчання медпрацівників у ФАПах проведенню повторного огляду (можливе навчання одночасно з первинним оглядом)

Орієнтовна вартість етапу первинного обстеження мешканців 1 району (30 000 обстежень) становить: 

 1. апаратний комплекс  - до 3000 у.о. (кардіограф, ноутбук, модем, принтер), потреба - 3 од. 
 2. програмний комплекс - до 1000 у.о. (на 10 000 обстежень), потреба 3 ліцензії
 3. інші витрати (проїзд до місця проведення і по району, проживання, харчування, оплата праці спеціалістів фірми розробника, медпрацівників, податки, витратні матеріали, зв'язок, тощо) - до 7000 у.о. (в розрахунку на 1 апаратно-програмний комплекс за 3 місяці), потреба - 3 од..
 4. непередбачувані витрати 6% - 2000 у.о.


Отже бюджет проекту - до 35 000 у.о. або близько 30 гривень за 1 обстеження+діагностику.

Соціальний та економічний ефект — зменшення смертності та інвалідизації від ускладнень ССЗ, зменшення витрат на лікування гострих станів ССЗ, зменшення кількості днів непрацездатності, вища якість життя хворих на ССЗ.

Даний проект проходив тестування розробником в Україні та має успішну реалізацію в інших країнах світу. 

Кінцева мета - впровадження системи кардіоскринінгу в усіх медичних закладах сімейної медицини, амбулаторної та поліклінічної допомоги, використання даних системи в кардіологічних медичних закладах,  і як наслідок зниження смертності та наслідків ускладнень серцево-судинних захворювань в Україні.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:47

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада