Фото Подгуренко

Подгуренко Наталія

Вік
37
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1998 - 2004 рр. - Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, історично-правовий факультет, спеціальність «Політологія».
    
Досвід роботи

Грудень 2012 р. - жовтень 2015 р. - помічник директора, Відкрите акціонерне товариство «Незалежна компанія «СВЕТИЧ»».

Березень 2011 р. - жовтень 2012 р. - PR-технолог, менеджер з плануванню та проведення виборчого процесу, політично-технологічний відділ політичного блоку «ЄДИНИЙ ЦЕНТР», Передвиборчий штаб кандидата в депутати Київській Обл. ради  Безкровного Юрія Віталійовича  по Тетіївському виборчому округу.

Червень 2007 р. - квітень 2008 р. - менеджер з планування та проведення виборчої компанії, політично-технологічний відділ, політична партія «Блок Литвина».

Вересень 2005 р. - червень 2007 р. -  помічник голови правління, PR- менеджер, Закрите акціонерне товариство «ЄКОТРЄЙД СЕРВІС». 

Жовтень 2003 р. - вересень 2005 р. - заступник директора, Відкрите акціонерне товариство «АРЄАДНА», готельно-ресторанний комплекс «ІМПЕРАТОР».  

2002 р. - PR-технолог кандидата в депутати Верховної ради України, передвиборчий штаб кандидата в депутати Верховної ради України Безкровного Григорія Віталійовича по Володарському виборчому округу.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Освіта
Ідея змін

Я пропоную системні програмні заняття в школах і дитячих садочках. Службу, головним завданням якої буде не вирішення проблем булінга та дитячого насильства, а їх попередження, недопущення в подальшому. Для цього необхідно:

1.    Створити при міністерстві освіти комітети, які будуть складатися не з професорів та доцентів, які дітей тільки у вікно бачили, а реальних педагогів та психологів, які мають досвід роботи з дітьми різного віку, різних соціальних проблем.
2.    Розробити програму занять, обов’язкову для всіх шкіл та дошкільних навчальних закладів, включаючи в себе питання для подальшого співіснування нас як особистостей, враховуючи особливості сучасного гіперстрімкового розвитку не тільки технологій, але й особистостей.
3.    Обов’язковим пунктом програми зробити практичні заняття, відвідування спеціалізованих закладів, знайомство з людьми з особливими потребами. Відвідування посольств, представництв тощо.
4.    Необхідною умовою програми зробтит дійсне фінансування, а не на папері, будинків творчості та розвитку дітей в кожному мікрорайоні.
5.    Створити комунікативні зв’язки (конкурси, фестивалі, змагання) для налагодження взаємодії, зав’язків між районами, містами, державами. І це має бути державне фінансування. 

 

Другим пунктом програми повинно бути обмеження зовнішнього впливу жорстокості на дітей. Я маю на увазі телебачення та інтернет. Звичайно я не закликаю до тотальної цензури, до того ж закон протидії та вислів про заборонений плід ще ніхто не відмінив, але контроль за нашім телепростором необхідний. Забороняти не має сенсу, необхідно наповнювати іншим цікавим навчальним матеріалом. Для цього потрібно:

1.    У рамках вищезазначеного комітету створити підрозділ. Який буде складатися з представників медіа-груп, журналістів, юристів, фахівців інтернет-простору.
2.    Розробити обов’язковий для всіх телеканалів, залежний від рейтингу та покриття, мінімум якісних дитячих та юнацьких програм.
3.    Заборонити протягом дня програми з насильством та жорстокістю.
4.    Розробити та ввести до відповідних нормативних актів штрафних санкцій за порушення цих норм, правил. 
5.    Розробити фокус-групи для виявлення найбільш цікавих тем та проектів для телебачення. До речі, обов’язково з державним фінансуванням. Фокус-групи створювати при участі медіа та дітей.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:10

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада