1

Поляков Олександр

Вік
62
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1978р. - машинобудівельний інститут (інженер-механік). Вища економічна школа.

1994р. - академік економічної кібернетики.

2001р. - курси орендних відносин (сертифікат). Курси бухгалтерії.

2015р. - міжнародні курси самоорганізації. Сертифікат.

2016р. - курси Prometheus. Підприємництво. Власна справа в Україні. Сертифікат

Досвід роботи

1. Заступник головного інженера з основних фондів та нових технологіЙ, головний інженер ДНВП «Електронмаш» (1999-2010р.р.).

2. В 2009-2011р.р. – відповідальний за будівництво ТЦ «Ашан на Борщагівці». Головний інженер управляючої компанії ТЦ «Ашан» - ТОВ «Рієлті Сервіс».

3. З 2012р. – робота в будівельній компанії ТОВ «УПТБ» на посаді заст. директора по економіці-нач. ПВО. Особисто приймав участь в облаштуванні інженерних мереж на Поштовій площі; інженерні мережі ринку «Десна» на Кибальчича; мережі закладів ПІІ «МакДональдз».

4. 2013р-2015р.р. - за сумісництвом, працював головним інженером управляючої компанії, яка обслуговувала багатоквартирні будинки (ЖБК, ОСББ).    

5. В 2014р. створив будівельну компанію ПП «Октакл»: консультації з питань комерційної діяльності; комплексні роботи з проектування, монтажу, здачі зовнішніх інженерних мереж «під ключ». На основі аутосорсінгу.

6. 2014-2018р.р. – підприємством «Октакл» спроектовані, побудовані та здані в експлуатацію інженерні мережі (водопровід, каналізація) до закладу ПІІ «МакДональдз» на Поштовій площі.

Економіка
Туризм
Ідея змін

Моя програмна мета: збереження екологічного стану території поза Окружною дорогою біля річки Нівка, відновлення виробничих потужностей ДП «ЕЛЕКТРОНМАШ». Відновлення на території біля 100 га. Створення комерційно вигідної зони відпочинку для всіх бажаючих.

Локація: Києво-Святошинський район, колишня територія (енергокомунікації) Мінпромполітики, ДП «Електронмаш»: територія від житлових будинків по Кільцевій дорозі, 6 та 8 до  Автоцентр «Прага – Авто»;

Основні проблеми території (комунікацій), які потрібно терміново вирішувати:

1. реконструкція водопостачання та відсутність другого, дублюючого вводу холодної води, створення замкненого дублюючого циклу; є проект, погоджена схема підведення, проект договору, домовленості з ПрАТ «АК «Київводоканал».

2. реконструкція (відновлення) каналізаційних мереж, колодязів контролю стоків; є проект, погоджена схема підведення, проект договору, домовленості з ПрАТ «

АК «Київводоканал».

3. реконструкція (відновлення)  станції дощової каналізації в річку Нивка (далі – озера масиву Біличи); є проект, погоджена схема підведення, проекти договорів, домовленості з АК «Київводоканал», Київською Екологічною інспекцією.

4. реконструкція систем викидів у повітря виробництва друкованих плат – відповідно вимог мешканців будинків та Святошинської СЕС. 

5. термінова реконструкція електропідстанції РУ–10 (підстанція ТП – 82 забезпечує весь масив – більш 100 га)

Фінансовою базою утримання території (в т. ч. фінансування із отримання долі матеріальної відповідальності ) будуть основні користувачі, які зацікавлені в довгостроковому перебуванні на цій території разом з ДНВП “Електронмаш” : 

Щодо підприємства, збереження діючих корпусів, завантаження профільних потужностей:

1. Намітити найближчу самостійність (реалізацію зацікавленим сторонам) корпусів, які не участують в промисловому виробництві – Їдальня, готель “кімнати для проживання”, корпус ІЛК, гараж, 3, 9, 20 корпуси т. і. не задіяні у виробництві.

2. Прохідну надати в колективне користування основним виконавцям.

3. Залишити у виробничої частині Холдингу:

- корпус №2 як виробничий (основний – механообробне, інструментальне, складально-регулювальне виробництво, фарбування , порошкове фарбування, гальваніка);

- корпус №5, 5А, 5Б (друковані плати, механічне-заготівельне виробництво);

- РУ-10 в корпусі №1 (ТРЦ «Ашан»);

- деякі допоміжні корпуси для забезпечення технологічних потреб виробництва;

- сервітутні дороги, комунікації (управління комплексною командою згідно п. 1).

4. Необхідно терміново вийти на Мінекономіки, керівництво КМДА по участі у “київському” (“українському”) вагоні трамваю, тролейбусу, метрополітену т. і.

 Це реальне  завантаження площ підприємства (2, 5 корпусів). Підприємство готове виробляти продукцію силової електроніки для ринку України, ЕС.

Має єдине в Україні виробництво друкованих плат, в т. ч. багатошарових та сучасних блоків елементів.

Стару» команду, яка прибрала до рук майно підприємства та залишки на складах, потрібно терміново усунути та надати конкретні пропозиції колективу.

Посилання на повну програмну мету кандидата.  

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:02

Какие мелкие задачи для академика...

Фролов Анатолій Олександрович

чт, 05/10/2018 - 14:47

Удачи.

Кулина Руслан Олександрович

пт, 05/11/2018 - 23:08

Також не менш важливе та не вирішене на даний час питання!

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:38

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада