Пришляк Ірина

Пришляк Ірина

Вік
27
Миколаївська
Первомайск(Никол.обл.Первомайс.р-н)
Біографія

Освіта

  • Національний університет "Одеська юридична академія".

Досвід роботи

  • Головний спеціаліст юридичного сектора апарату райдержадміністрації;

  • Юристконсультант.  

Екологія
Ідея змін

Мета

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та їх запобігання.

Відповідно до статті 50 Конституції України кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля; статті 4 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» громадяни мають право на безпечне для здоров'я і життя та навколишнє природне середовище.

Тобто, право на безпечне для життя і здоров'я навколишнє природне середовище — це закріплена законодавством і забезпечувана державою можливість особи проживати в середовищі, яке не спричиняє шкоду здоров'ю, користуватись для задоволення своїх життєво необхідних фізичних і духовних потреб безпечними природними благами.

Актуальність

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Для кожного з нас до болю є знайомим питання стихійних сміттєзвалищ. На сьогоднішній день стихійні сміттєзвалища є великою проблемою та кількість їх щороку зростає.

Саме стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища та є однією з найболючіших тем в місті. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж мешканці на закинутих земельних ділянках, біля берегових смуг, узбіччях доріг, ярах, біля недобудованих будівель, тощо.

Адже набагато легше викинути сміття біля річки чи на закинутій земельній ділянці, аніж в контейнер чи відвезти на сміттєзвалище. Хоча всі розуміють – це отрута для нашого здоров’я та й в цілому, такі стихійні «сміттєві острівки» загрожують погіршенням екології.

Ідея

Захист навколишнього середовища шляхом ліквідації стихійних сміттєзвалищ та попередження їх формування шляхом зміни свідомого відношення людей до сміття.

Шляхи реалізації проекту:

1. Виявлення стихійних сміттєзвалищ (створення мапи стихійних сміттєзвалищ міста);
2. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
3. Попередження формування стихійних сміттєзвалищ:

  • Зміна відношення особистості до сміття (позбутись смітників можна лише при свідомій позиції людей. Адже стихійні сміттєзвалища створюють самі люди.);

  • Розміщення агітаційних постерів стосовно проблеми стихійних сміттєзвалищ;

  • Впровадження громадських робіт за забруднення навколишнього середовища– «насмітив прибери».

Для реалізації програми необхідне залучення громадськості та органів місцевого самоврядування.

Козлова Олена

ср, 05/09/2018 - 12:30

Я вважаю позицію Лідера Ірини Пришляк обгрунтованою! Дана проблема дуже актуальна для всіх регіонів України. Голосуйте, щоб зробити проживання в Україні комфортним та екологічно безпечним!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:58

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада