Пучко Роман

Пучко Роман

Вік
29
Київська
Київ
Біографія

Магістр економіки та менеджменту (профіль харчування та агробізнес) з сильними міжособистісними, аналітичними та управлінськими навичками. Маю всебічне розуміння ланцюгів Agri & Food Value Chains. Вірю в економні інновації та принципи кругової економіки як стійкі рішення сучасних бізнесових, екологічних та етичних проблем. Досвід роботи в галузі молочного та сільськогосподарського виробництва, включаючи технології розумного сільського господарства для максимізації ефективності.

В даний час більшу частину мого часу присвячують ReThink, де ми сприяємо кругообігу економіки та свідоме споживання в Україні.

Освіта

  • 2009-2011 Wageningen University (Вагінген, Нідерланди) Магістратура з управління, економіки та споживчих досліджень, група економіки бізнесу, профіль - Харчова та агропромислова справа;

  • 2005-2011 ррНаціональний університет біоресурсів і природокористування України(Київ, Україна) Аграрне управління, магістр управління міжнародною економічною діяльністю.

Посилання на повний текст резюме.

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Боротьба з корупцією та верховенство права є фундаментально важливими для України, та дозвольте я не буду про це писати? Сфокусуюся на секторах, де я тямлю більше. До переліченого готовий долучатися або реалізовувати тією чи іншою мірою.

1) Агро-продовольчий сектор
Кластеризація (ЗУ Про с\г кооперацію).  Першим кроком до успішного створення аграрних кластерів, має стати прийняття закону про сг кооперацію, який дозволить створювати кооперативи юридичним особам. Залежно від посади/ролі, я можу сприяти цьому як безпосередньо (в Парламенті), так і опосередковано (займаючись громадською діяльністю). 

Збільшення фінансування Держпродспоживслужби Готовий відстоювати це рішення безпосередньо (будучи в Уряді) або опосередковано (займаючись громадською діяльністю).  Запровадження обов’язкової електронної системи ідентифікації та реєстрації тварин
Для цього необхідне сміливе політичне рішення профільного держагентства. Є міжнародний досвід, який на 80% можна перейняти без змін.

Також потрібно написати адаптовану ІТ платформу, але вірю, що зробити це в Україні нескладно. В цій справі готовий допомагати опосередковано, адже відносно молодий і кваліфікований очільник агентства був призначений досить нещодавно.  Передача відання лісовими ресурсами Міністерству Екології

Потрібне рішення Уряду.  Якнайшвидше запровадження вільного ринку землі
Прерогатива парламенту. Готовий відстоювати це рішення безпосередньо (будучи в парламенті) або опосередковано ((займаючись громадською діяльністю).

Звільнення від податку на прибуток на 7 років для нових переробних підприємств
Потрібне рішення парламенту. Готовий ініціювати й відстоювати це рішення безпосередньо (будучи в парламенті) або опосередковано (займаючись громадською діяльністю).

2) Кругова Економіка
Створення ринку поводження з побутовими відходами (через утилізаційний збір – податок на упаковку). Законопроекти зареєстровані, крок за Парламентом. Залежно від посади/ролі, я можу сприяти цьому як безпосередньо (в Парламенті), так і опосередковано (займаючись громадською діяльністю).

Підняття вартості захоронення ТПВ в 60-80 разів. Готовий ініціювати та просувати дане рішення безпосередньо чи опосередковано.
Заборона тонких поліетиленових пакетів, акциз на товсті ПЕ пакети, податкові преференції для виробників органічних полімерів Наразі вже просуваю дане рішення в рамках громадської роботи. Невдовзі розробимо законопроект.

Правки до ЗП Про Індустріальні парки (до другого читання), котрі б надавали податкові пільги лише у випадку індустріального симбіозу (передачі відходів як ресурсів від одного суб’єкта іншому).

Справа за депутатами (законопроект прийнятий у першому читанні). Готовий відстоювати цю правку опосередковано (займаючись громадською діяльністю). Тарифне обмеження імпорту вторсировини.

Має бути рішення парламенту. Готовий ініціювати таке рішення безпосередньо (будучи в парламенті) або допомагати опосередковано (долучившись до аналізу на відповідність угоді з СОТ та займаючись комунікаціями в цій темі).

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:40

Кооперативы себя изжили. Они ничьи. Есть такая структура - ассоциация фермерских хозяйств. Самое то.

Пучко Роман Володимирович

У відповідь до від

ср, 05/09/2018 - 18:19

Я не знаю жодного кооперативу в Україні, котрий би був аналогом французьких чи нідерландських, тому мені важко зрозуміти що себе "ізжило".

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:26

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:50

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:28

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада